ПРОХОЛОДА І БЕЗДОГАННІСТЬ
НАТУРАЛЬНИХ ГАЗОНІВ

... Компанія EVROGAZON працює для Вашого задоволення.

НАШІ ПОСЛУГИ

Надаємо всі необхідні послуги для обслуговування газону

ВНЕСЕННЯ ДОБРИВ

Газон на виснаженому грунті росте кволо, нездатний протистояти хворобам і витоптуванню . Коренева система такої трави слабо розвинена і вона не може довго чинити опір посухі. Щоб відновити втрачені органічні речовини , необхідно регулярно вносити добрива для газону

МУЛЬЧУВАННЯ

Мульчування — це розподілення по поверхні газону рихлого органічного матеріалу.

АВТОМАТИЧНИЙ ПОЛИВ

Будь-який газон потребує професійного догляду та поливу. Ми зробимо Вам найкращу цінову пропозицію, розробимо проект, доставимо всі необхідні комплектуючі і виконаємо монтаж системи автоматичного поливу. Наша порада Вам: не витрачайте свої кошти на рулонний газон, якщо у Вас відсутня система автоматичного поливу.

АЕРАЦІЯ

Провітрюють газони спеціальними аераторами , або якщо газон не такий великий, звичайними вилами . За допомогою цих інструментів проколюють верхній шар грунту , щоб відкрити шлях повітрю і воді до коріння. Проводиться навесні або на осінь.

ЗНЯТТЯ СТАРОГО ГАЗОНУ

Надаємо послуги по зняттю старого дерну ( газону ) професійною технікою Ryan Sod Cutter . За одну зміну можемо прибрати до 1000 кв.м

КОСІННЯ

Жодна інша робота з догляду за газоном не займає стільки часу, скільки косіння. І разом з тим, косіння газону є самою відповідальною операцією.

Рулонні Газони

Разом з газоном Ви отримаєте не тільки красивий ландшафт своєї території, а також і повний спектр послуг і рекомендацій по догляду.

Універсальний Газон

57,00 грн/м2

Спортивний Газон

65,00 грн/м2

Продукція

Компанія Еврогазон на своїх полях вирощує сорти газонних трав, які використовуються в різних цілях.

Газон - натуральний дерновий покрив з багаторічних злаків. Залежно від призначення, газони підрозділяють на: спортивні, спеціального призначення і декоративні (універсальні, лугові, звичайні). 

Універсальний газон - типовий англійський газон з вузьколистих злаків. Виконує декоративну функцію, використовується для того, щоб підкреслити величність будівлі або поодиноко висаджених рослин.

Спортивний газон - абсолютно специфічний. Він характеризується уповільненим зростанням трави і її підвищеною стійкістю до витоптування. Здатний швидко відновлюватися, посухостійкий, морозостійкий (-45 ° С), має високу міцність на розрив. Для спортивних газонів розроблені спеціальні травосуміші. Крім того, перед посівом необхідно підготувати основу, зокрема закласти дренажну систему і вирівняти поверхню, яка повинна бути горизонтальною.

Наші газони щільні і м'які. Яскравий зелений колір радує погляд, а ходити по таким газонах босоніж - суцільне задоволення. Звертайтеся до нас, і Ви будете щодня отримувати радість і задоволення!

Насіння декоративних трав

Травосуміші для універсальных, тіньових, спортивних і інших газонів. При купівлі насіння повна консультація по створенню і догляду за газоном. Доставка по всій території України.

Засухостійкий газон

Засухостійкий газон

Комплекс німецьких трав компанії DSV призначений для умов жаркого посушливого клімату . Добре переносить період тривалої засухи . Формує щільний дерн. Час посіву : з ранньої весни і до пізньої осені .

Костриця червона Litango - 20%  
Костриця червона  Livista - 10%
Костриця очеретяна Meandre - 30%   
Костриця овеча Bornito - 30%    
Райграс багаторічний Lifrance - 10%  
Цена: 238 грн. за 1 кг.
Спортивний газон

Спортивний газон

Комплекс німецьких трав компанії DSV призначений для швидкого відновлення футбольного а також для його створення .. Час посіву : з ранньої весни до пізньої осені . Витрата : 5 кг на 100 кв.м.

Райрас багаторічний Libronco -20%

Райграс багаторічний Lifrance - 30%
Тонконіг луговий Limerick - 35%  
Тонконіг луговий Limousine - 15%

 

 

Цена: 250 грн. за 1 кг.
Тіньовий газон

Тіньовий газон

Комплекс німецьких трав зі спеціально підібраної травосуміші , має красиве темно - зелене листя. Час посіву : з ранньої весни до пізньої осені . Витрата : 3 кг на 100 кв.м.

Костриця червона Livision - 15%
Костриця червона Litango - 15%
Костриця червона Lifalla - 25%
Райграс багаторічний Libronco - 20%
Райграс багаторічний Lifrance - 10%
Тонконіг луговий Limerick - 15%  
Цена: 238 грн. за 1 кг.
Універсальний газон

Універсальний газон

Комплекс німецьких трав компанії DSV для озеленення місць без можливості регулярного догляду за газоном . Газон посухостійкий , не вимагає інтенсивного поливу.Відрізняється щільним дерном . Час посіву : з ранньої весни до пізньої осені . Витрата : 3-кг на 100 кв.м.

Костриця червона Livision - 25%
Костриця червона Litango - 25%
Костриця червона Lifalla - 20%
Райграс багаторічний Libronco - 15%
Райграс багаторічний Lifrance - 5%
Тонконіг луговий Limerick - 10%  
Цена: 238 грн. за 1 кг.

Надаємо послуги по встановленню та продажу обладнання для автополиву

Автоматичний полив вже давно перестав бути заморською дивиною і використовується наразі для зрошування газонів в міських парках , на футбольних майданчиках та на ділянках заміських будинків.

Розробка проектів автополиву

Автоматичний полив - це складна система дощовиків, форсунок, електромагнітних клапанів, трубопроводу з сполученими фітингами що керується контролерами. Лідером в даний час на цьому ринку є компанія Hunter Industries і Rain Bird що створили величезний спектр устаткування для вирішення будь-яких завдань і продовжують вводити різноманітні інновації.

Для поливу різних площ існують різні дощовики, що розрізняються по потужності і споживанню води. Так, наприклад, для поливу футбольних полів найкращим рішенням будуть роторні дощовики з металевим штоком. Такі дощовики є протиударними і здатні поливати великі території, але вони вимагають істотного запасу тиску в трубопроводі і споживають велику кількість води. Для поливу невеликих присадибних ділянок буде досить дощовиків PSU / Pros з форсунками Pro-Spray або MP Rotator. Ці дощовики відрізняються невеликою ціною, низькою витратою води і невеликими вимогами до робочого тиску.
Точно така сама ситуація і з електромагнітними клапанами, які для різних потреб виробляються з пластика або латуні і мають різну пропускну здатність. Ціна залежить від складності рельєфу, тиску води і площі території яка планується поливатися.

У НАС ЗАВЖДИ НАЙКРАЩІ ЦІНИ ДЛЯ ВАС !

 • Контролер Hunter XC 401I-E

  Контролер Hunter XC 401I-E

  2900 грн.
  2500 грн.
 • Форсунка Hunter mp rotator

  Форсунка Hunter mp rotator

  MP3000360
  295 грн.
  240 грн.
 • Форсунка Hunter mp rotator

  Форсунка Hunter mp rotator

  85 грн.
  75 грн.
 • Форсунка Hunter mp rotator

  Форсунка Hunter mp rotator

  55 грн.
  45 грн.
 • Форсунка Hunter mp rotator

  Форсунка Hunter mp rotator

  MP3000360
  230 грн.
  205 грн.
 • Форсунка Hunter mp rotator

  Форсунка Hunter mp rotator

  290 грн.
  235 грн.
 • Форсунка Hunter mp rotator

  Форсунка Hunter mp rotator

  1122 грн.
  897 грн.
 • Форсунка Hunter mp rotator

  Форсунка Hunter mp rotator

  179 грн.
  150 грн.

Created jtemplate joomla templates

Контакти

 

 

м.Київ, вул.Онуфрія Трутенка,8

+380673271287 +380636258555

evrogazoner@gmail.com

режим работи з 9:00 до 20:00 щоденно без вихідних.

чекаємо листа