Надаємо послуги по зняттю старого дерну ( газону ) професійною технікою Ryan Sod Cutter . За одну зміну можемо прибрати до 1000 кв.м

ПРОВЕТРИВАНИЕ

Провітрюють газони спеціальними аераторами , або якщо газон не такий великий, звичайними вилами . За допомогою цих інструментів проколюють верхній шар грунту , щоб відкрити шлях повітрю і воді до коріння. Проводиться навесні або на осінь.

ПОЛИВ

Будь-який газон потребує професійного догляду та поливу. Ми зробимо Вам найкращу цінову пропозицію, розробимо проект, доставимо всі необхідні комплектуючі і виконаємо монтаж системи автоматичного поливу. Наша порада Вам: не витрачайте свої кошти на рулонний газон, якщо у Вас відсутня система автоматичного поливу.

МУЛЬЧИРОВАНИЕ

Мульчування — це розподілення по поверхні газону рихлого органічного матеріалу.

УДОБРЕНИЕ

Газон на виснаженому грунті росте кволо, нездатний протистояти хворобам і витоптуванню . Коренева система такої трави слабо розвинена і вона не може довго чинити опір посухі. Щоб відновити втрачені органічні речовини , необхідно регулярно вносити добрива для газону

СТРИЖКА

Жодна інша робота з догляду за газоном не займає стільки часу, скільки косіння. І разом з тим, косіння газону є самою відповідальною операцією.