0%

Ціни на рулонний газон.

Кращі ціни на рулонний газон

Є необхідність в найкоротші терміни облаштувати ділянку, майданчик або офісну територію? Природно, Ви замислюєтеся про озеленення. Навіть початківець садівник зможе створити зелену галявину. Створити газон який буде радувати господарів і гостей чудовим природним покриттям, газоном, який не вимагає ретельного догляду. Якщо купити рулонний газон в Києві можна озеленити ділянку дуже швидко.

Навіщо купувати газон в рулонах?

Є ряд причин по яким купити рулонний газон буде вигідно і позбавить Вас від зайвих проблем:

1) газон в рулоні однорідний, густий і набагато більш стійкий до пошкоджень ніж трава посіяна самостійно. На ньому можна сміливо бігати і грати не боячись зашкодити;

2) готовий рулонний газон від виробника буде без бур'янів і шкідників так як на полях це контролюють першокласні фахівці;

3) клієнт відразу бачить результат роботи, озеленення можна здійснити з весни до пізньої осені;

4) продаємо рулонний газон який оптимально підходить для нашого клімату;

5) рулонний газон купити відмінно підходить для будь-якої землі. Він підвищує родючий шар землі і за рахунок цього його можна використовувати навіть на майже не оброблених ділянках де при звичайному посіві це викличе складнощі;

6) ціни на рулонний газон дійсно вигідні, адже в ціну на початковому етапі входить підживлення, добрива та обробка проти шкідників і вам не доведеться докуповувати засоби по догляду.

Гарний зовнішній вигляд газону рулонного повністю виправдовує його ціну. Укладання відбувається швидко і не займає багато часу і нервів а виглядає дорого і красиво на будь-якій ділянці доповнюючи при цьому ландшафтний дизайн. Буквально через тиждень газон можна активно використовувати для прогулянок, ігор і просто веселого проведення часу на свіжому повітрі. Ціна рулонного газону ще включає в себе інші неочевидні, на перший погляд речі, такі як поліпшення якості повітря, в спеку на газоні прохолодно і комфортно.

Компанія "єврогазон" є виробником рулонного газону і продажем, тому роздрібні ціни ми можемо запропонувати кращі на ринку. Наші фахівці проводять повний спектр робіт з озеленення під ключ. Починаючи від ландшафтного проекту до укладання рулонного газону і подальшим обслуговуванням за доступними цінами.

Виробництво рулонного газону.

Виростити хороший рулонний газон не так просто як здається. Щоб добитися хорошого щільності трави, гарного кольору і якості доведеться витратити близько 2 років кропіткої роботи. Буде необхідний постійний догляд - стрижка, добриво, полив і не завжди результат гідний. З цієї причини багато садівників приходять до висновку що "простіше купити готовий рулонний газон від виробника" позбавивши себе від зайвих турбот отримавши готовий газон, швидко і якісно.

У виробника же цей процес автоматизований, фахівці створюють всі умови для гарного росту газону, підібрано оптимальну кількість добрива, води. Трава регулярно стрижеться і проходить обробку проти бур'янів. Все це робиться для одного завдання - створити максимально гарний газон. Досягається насичений колір, хороша щільність і якість трави. Далі спеціальною машиною газон зрізається смугами 40 см і шириною 2 метри в довжину і акуратно скручується в рулони для максимально зручного транспортування клієнту, де надалі укладаються на підготовлений грунт. Компанія "єврогазон" виконує доставку і при необхідності укладання рулонного газону. Також клієнт може самостійно забрати газон з виробництва.

Вартість газонної трави в рулонах. Ціни.

Питання де купити рулонний газон в Києві і які ціни на дану продукцію природно виникає коли ви визначилися що саме рулонний газон це оптимальне рішення для ділянки. У кампанії "єврогазон" ціна на рулонні газони є найкращою по Києву за рахунок того що ми є виробниками. Ми здійснюємо повний спектр послуг з озеленення під ключ тому ціна газону в рулонах виходить дешевше ніж у конкурентів.

Вартість рулонного газону також залежить від багатьох факторів: сорт, наявність дефектів, вік, домішки трав.

На рулонний газон ціни значно вище ніж на насіння, але якщо врахувати скільки часу і кропіткої праці доведеться витратити для досягнення хорошого результату, плюс витрати на догляд, стрижку, добрива і полив то ціна на рулонний газон виявиться навіть більш економним варіантом.

Ми вирощуємо продукцію тільки найвищої якості. Насіння для посіву використовуються тільки найкращих сортів тонконога з Канади. Газон з тонконога має яскравий зелений колір і високу зносостійкість, стійкий до різних кліматичних зонах.

Якщо Вас зацікавили ціни на рулонний газон звертайтеся до нас, в компанію "єврогазон". Досвідчені фахівці допоможуть озеленити ваш ділянку під ключ, організують доставку і вирішать всі супутні питання.

Контакти

У Вас виникли запитання?

Напишіть нам!

Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Заповніть повідомлення: