0%

Газонна трава в рулонах

Газонна трава в рулонах

Газонна трава в рулонах досить просто розкочується, це саме практичне рішення для виконання поставленого завдання при необхідності в найкоротші терміни отримати шикарний газон на Вашій території. Для тих хто дорожить власним часом і не хоче займатися "газоном з нуля", компанія EVROGAZON пропонує свою допомогу в трудомісткому процесі укладання газонної трави в рулонах, наші фахівці допоможуть вам розібратися в різновидах газонної трави і проконсультують в ціновій політиці.

Зелений килим

Газонна трава в рулонах- це готовий «зелений килим» зі спеціальних газонних трав, його спеціально вирощують, шляхом засівання трави на полі. Готовий газон вирізають з грунту частинами приблизно по 150-200 сантиметрів в довжину і 42 см в ширину. Газонна трава в рулонах повинна бути 2-3 сантиметри в товщину, це поєднання з кореневої системи, землі і трави.

Газонна трава в рулонах відрізняється від звичайного посівного газону своєю добре сформованою дерниною, це вже готовий якісний дворічний газон. Ці два роки газонна трава росте під чуйним контролем і турботою фахівців, вона знаходиться в найкомфортніших умовах для ідеального зростання, повністю забезпечується всіма необхідними добривами і мінералами. Газонна трава в рулонах - це ідеальне зелене покриття яке випромінює свіжість. Коли Ви хочете ідеальний газон на своїй ділянці, в найкоротші терміни, то така трава найідеальніший варіант для Вас.

Звертаємо Вашу увагу на той фактор, що все насіння яке використовуеться для вирощування наших рулонних газонів, відсутнє у вільному роздрібному продажі на території України. Рулонний газон з тонконога, канадські сорти.

Газон рулонний

Вам може здатися, що в укладанні рулонного газону немає нічого складного. На перший погляд Ви можете подумати що досить просто розрівняти майданчик, розкласти рулон і все готово, але насправді на це потрібно витратити багато праці і часу. Процес укладання рулонного газону дуже важкий бо його необхідно укласти з мінімальними травмами кореневої системи, для того що б на новому місці він зміг пустити коріння. Рулонний газон - це трав'янистий килим з густо сформованою кореневою системою. В першу чергу, ретельно підготуйте грунт під майбутній газон, обов'язково внесіть добрива. Фахівці компанії EVROGAZON радять використовувати для підготовки ґрунту органічні мінерали. Після підживлення, як можна ретельніше ущільните і вирівняйте верхній шар землі, це необхідно для того що б створити комфортні умови для проростання коренів Вашого газону. Перед тим як збираєтеся постелити рулонний газон обов'язково вирівняйте грунт садовим катком, це необхідно для того, що б при його експлуатації не довелося усувати дефекти поверхні. Коли купуєте рулонний газон, ретельно оглядайте його, перевіряйте якість, консультуйтеся з професіоналами і уточнюйте інформацію про компанію виробника. Дуже важливо, що б коріння не були сухими (не допускається навіть легка придушенням кореневої системи), газон в рулонах не повинен мати будь-яких ознак паразитів або якихось хвороб, він повинен бути рівно підстриженим і не мати в дерен бур'янів. Газон в рулонах потрібно купувати з незначним запасом, близько 10% більше площі території під укладку. Кожен повинен орієнтуватися на свій газон, адже чим складніше розташування самої площі або конфігурація території, тим і закуповувати рулону потрібно більше. Важливо, купуючи газон оглянути колір газону в рулонах, він повинен бути одного кольору. Бажано рулонний газон закуповувати відразу на всю територію ділянки, а не частинами. У згорнутому стані рулон дозволяється тримати не більше трьох діб, але при цьому його потрібно регулярно мочити водою і накривати від сонячних променів. Так що після покупки постарайтеся, по можливості, в той же день укласти його. Обов'язково після посадки, заливайте свій газон. Вистелается дерен на просочену мінералами, вологу землю. Дуже важливо щільно залагоджувати частини рулону таким чином що б вони збігалися на стиках, найкраще укладати газон відразу великими і довгими рулонами, бажано в шаховому порядку. Після укладання рулонного газону необхідно щільно утрамбувати його, для цього можна використовувати садовий каток. Проміжки між покладеними рулонами потрібно засипати грунтом - його необхідно підготувати заздалегідь (він так само повинен бути заздалегідь просочений органічними добавками). Найкраще засипати проміжки між укладеними рулонами по мірі укладання, для того що б Ви не наступали на розкладену траву. Після укладання, обов'язково полийте свій газон- після нанесеного «стресу» рослини вимагають вологи і це дасть можливість коріння звикнути до нового грунту і швидше прорости.

Доглянутий газон

Доглянутий газон - це особа господарського власника присадибної території. Завдяки газону Ви зможете підкреслити вишуканість і красу Вашої ділянки. Створивши у себе галявину Ви забезпечите себе очищення від мікроорганізмів повітрям, адже газон має фітоцидное дію. Він не тільки безпечний але і корисний для здоров'я людини. Не потрібно шукати оголошення «де купити газон?», Компанія EVROGAZON пропонує для Вас, купити газон за найоптимальнішою і доступною ціною. Для позбавлення себе від зайвих турбот, Ви можете просто купити газон, тоді не потрібно буде сіяти траву, очікувати поки вона виросте і займатися постійної стрижкою газону. Багато людей просто не знають де купити газон, з цього довгий час витрачають свої сили для того, що б самостійно привести свою ділянку в бажаний вид. У нас ви можете купити газон, абсолютно готовий до укладання.

Газони від компанії EVROGAZON просякнуті і удобрені спеціальними мінералами, що дозволяє Вашому придбаному газону швидко адаптуватися і прижитися до нової грунті. Чому обирають саме нас: ми надаємо гарантію вищих естетичних показників ділянки; наш газон якісний, плотний- його поверхню рівномірна, без бур'янів і пошкоджень; співпрацюючи з нашою компанією замовник робить мінімальні витрати, але при цьому отримує швидке облагоражованіе ділянки; на відміну від газону який Ви вирощуєте самі, купивши його у нас Ви позбавите себе турбот по догляду; газон-багаторічна рослина не боїться сильних морозів, тому його не потрібно накривати в зимовий або осінній періоди; в основному експлуатаційний період складається 5 - 6 років. У нас кожен може дозволити собі купити газон. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати індивідуальний газон за доступною ціною.

Оформити заявку в компанії EVROGAZON Ви можете в будь-який час і будь-яким відповідним для Вас способом. У тому випадку якщо виникають питання або Ви не можете визначиться при виборі газону під свій ландшафт, пам'ятайте, що завжди можна звернеться за допомогою до фахівців компанії EVROGAZON. Менеджери нашої компанії завжди вислухають, проконсультують Вас і з радістю приймуть заявку на бажану послугу.

Звернувшись в компанію EVROGAZON Ви зможете стати володарем власного смарагдового газону в найкоротші терміни.

   

Контакти

У Вас виникли запитання?

Напишіть нам!

Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Заповніть повідомлення: