0%

Рулонний газон Київ

Рулонний газон

Кожна людина у якої є будинок мріє про зелений, красивий газон де влітку буде прохолодно, де можна буде грати дітям з домашніми улюбленцями і влаштувати посиденьки з друзями або родиною. Або ж команії необхідно красиво озеленити територію щоб підкреслити статусність і престиж. В обох випадках красивий газон надає території відчуття свіжості і позитивного настрою. І, природно, виникає питання де замовити послуги з озеленення. На сьогоднішній день в Києві та Київській області є безліч кампаній займаються укладанням рулонних газонів, створенням ландшафтного дизайну. Так, відразу важко розібратися в цьому різноманітті, але якщо розібратися то все стає набагато простіше. Розберемося з усім по порядку.

    Газонная трава

Рулонний газон від виробника

Почнемо з головних питань, напевно з того з чого починається будь-яка покупка. Рулонний газон. Рулонний газон ціна? Рулонний газон київ. Купити рулонний газон. Рулонний газон від виробника. Купити рулонний газон. Київ рулонний газон ціна київ. Укладання рулонного газону.

Так, саме ці питання люди задають найчастіше коли хочуть купити рулонний газон в Києві та Київській області за версією Google пошук. У більшості випадків нас цікавить ціна укладання рулонного газону, якість трави, регіон і в той же час гарна якість послуг, що надаються і матеріалів. Це все можуть забезпечити компанії у яких є власні поля трави для рулонного газону, своє виробництво. У компаній "перекупників" природно зростає ціна рулонного газону і як наслідок ціна всього комплексу робіт з укладання та озеленення ділянки. Звідси висновок. В першу чергу дивимося що б рулонний газон був від виробника. Тоді коли у Вас виникне питання де купити рулонний газон можна сміливо відповідати - рулонний газон від виробника! Рулонний газон київ!

Рулонний газон "під ключ"

Продовжимо розбиратися з вибором компанії з Києва з продажу рулонних газонів і послуг з ландшафтного проектування та озеленення. Другим за списком, але не менш важливе, буде спектр послуг які може надати компанія. Кожен клієнт хоче отримати газон максимально просто, без головного болю. І при покупці рулонного газону в одній компанії, замовляти укладання в інший, ландшафтний дизайн в третій, монтаж автополиву в четвертій результат самі розумієте буде поганий. Загальна вартість рулонного газону зросте. Потрібна компанія яка виконає весь спектр послуг з озеленення "під ключ". І буде повністю відповідати за результат. Купити рулонний газон в Києві без головного болю можна тільки в компанії яка повністю відповідає за результат, від створення ландшафтного проекту до здачі роботи клієнту. Другий пункт у виборі. Рулонний газон "під ключ" в Києві!

 

Досвід, професіоналізм компанії

Одним з найважливіших факторів є як довго на ринку Києва та Київської області працює компанія. Купити газонну траву в рулонах краще там де працюють професіонали з багаторічним досвідом, лише тоді укладання рулонного газону буде якісним і він буде радувати око дуже довго. З компаніями одноденками які займаються продажем рулонного газону ви втратите час і гроші. З цього, третім пунктом у виборі рулонного газону в Києві буде професіоналізм і досвід фахівців.

  Рулонный газон Киев

Підведемо підсумок

Купити рулонний газон київ. Вартість укладання рулонного газону в Києві. На ці та інші питання відповідь виявився не такий вже і складний. Вибираємо рулонний газон від виробника в Києві - це дасть Вам вартість без надбавок посередника і можливість купити газон за найкращою ціною в Києві. Рулонний газон "під ключ" - вибираємо компанію у яка надасть весь спектр послуг з озеленення та ландшафтного дизайну. Замовляємо в компанії з досвідом роботи і професіоналами в команді. Думаю тепер список компаній Києва де можна купити рулонний газон високої якості за доступною ціною значно звузився, і вибір буде набагато простіше.

Про компанію Єврогазон

Наша компанія в Київській області вирощує на власних полях різні види газону. Найбільшою популярністю користується рулонний газон на основі насіння мятлика лугового. Мятлик має насичений зелений колір і невибагливий до спеки і витримує суворі холоди. Все насіння для вирощування газону на основі мятліка, завозяться з США чи Канади. Як показав наш багаторічний досвід, селекція насіння з цих країн, найкраще підходить для нашого клімату і за якістю найкраща в світі. При укладанні рулонного газону на основі трав мятлика і правильному догляді він прослужить Вам близько 10 років. Звертаємо увагу замовників що цвітіння відбувається в травні-липні. На кінці стебла формується волоть довжиною 15-20 см. Не треба панікувати з цього приводу це природне явище. Компанія EVROGAZON здійснює виробництво та продажу рулонних газонів власного виробництва фізичним і юридичним особам з можливістю замовлення додаткових послуг з доставки та укладання газону на вашій ділянці. Висока якість продукції та її довговічність доставлять вам чимало приємних емоцій від спілкування зі світом природи протягом багатьох наступних років. Приваблива ціна рулонного газону робить можливість купити рулонний газон в Києві за реальною і не дуже витратною для широких верств населення. Якщо Вам потрібно купити рулонний газон від виробника в Києві звертайтеся до нас. Займаємося озелененням і укладанням рулонних газонів з мятлика більше десяти років. Величезний досвід роботи і професіоналізм фахівців дозволяє створювати прекрасний газон за демократичною ціною.

Що являє собою рулонний газон?

Рулонний газон - це зрізаний, розрізаний на частини для зручності обігу та укладання, загорнутий в рулони шар газону (дерен), вироблений спеціалізованої в цій сфері діяльності фірмою на її власному або орендованому розпліднику. Сам шар включає безпосередньо газонну траву з її корінням для можливості швидкого подальшого їх схоплювання на новій ділянці.

Види рулонних газонів

Розрізняють три основних види рулонних газонів, які відрізняються один від одного переважно видами рослин, а також сферою застосування.

1. Спортивний

Головною особливістю цього виду є висока стійкість до інтенсивних навантажень. Звідси випливає і його головна сфера застосування - спортивні майданчики і будь-які інші об'єкти з інтенсивним рухом.

2. Партерний

Цей вид відрізняється винятковою красою, однорідністю трави, соковитістю і свіжістю її фарб. З недоліків даного виду можна виділити низьку стійкість до будь-яких навантажень. Сфера його застосування - будь-які об'єкти, які потребують озелененні в декоративних цілях.

3. Універсальний

Можна сказати, що цей вид поєднує в собі характеристики обох вищевказаних видів і тому в озелененні користується найбільшим попитом. Універсальний тип може використовуватися як в чисто декоративних, так і в рекреаційних цілях, включаючи влаштування місць відпочинку на природі та місць для проведення спортивних змагань. Крім цього, універсальний тип відрізняється особливою довговічністю. Компанія EVROGAZON пропонує купити рулонний газон від виробника в Києві двох найпопулярніших на сьогоднішній день виду - спортивний і універсальний (мятлик, Канада).

  Рулонный газон мятлик Киев

Основні переваги рулонного газону

Рулонний газон користується великою популярністю в багатьох країнах світу вже протягом багатьох років. Серед найбільш важливих його переваг можна виділити наступні:

виграш у часі - можливість швидкого пристрою нового газону (протягом приблизно 1,5-2 тижнів) без необхідності очікування зростання трави як при посівному методі;

зручність транспортування, зберігання і укладання завдяки стандартній формі і розмірам;

можливість підбору найбільш відповідного виду під конкретні потреби клієнта;

відносно низька вартість: незважаючи на той факт, що насіння для посівного газону обійдуться значно дешевше рулонів, в цілому за витратами енергії, фінансів і часу - купити рулонний газон менш затратно і, відповідно, більш вигідна для потенційного клієнта остаточна вартість пристрою нового газону.

Сфера використання

Рулонний газон має дуже широке застосування в ландшафтному дизайні. Його активно використовують для озеленення міських територій, включаючи алеї, сквери, парки, площі, вулиці. Також високим попитом газон користується і у заміських жителів - власників дач і котеджів. Завжди приємно мати перед будинком ефектно виглядають зелений майданчик, яку можна використовувати для відпочинку і розваг. Особливо затребуваний газон при влаштуванні майданчиків і територій для проведення спортивних заходів - футбольних полів, тенісних кортів, полів для гольфу та ін. Фактично незамінним рулонний газон вважається в тих випадках, коли терміни озеленення ділянки сильно тиснуть. В цьому випадку його використання дає можливість отримати готовий до експлуатації новий об'єкт вже через приблизно 10 днів.

Порядок укладання рулонного газону

1. Підготовка підстави

Оскільки рулонний газон відноситься до швидко псується, важливо завчасно грамотно підготувати нове місце під його пристрій. Від того, наскільки якісно підготовлено підставу під газон, буде залежати багато в чому і якість газону після його укладання. Самий верхній шар грунту слід видалити, прибрати камені та інше сміття, а потім ретельно розрівняти граблями підставу по всій його площі. У разі наявності в грунті великої кількості глинистих включень рекомендується розбавити його піском із зразкового розрахунку 2 кубометра піску на 100 кв. м підстави. Також для поліпшення росту рослин бажано удобрити підставу мінеральними або органічними добривами.

2. Підготовка рулонів

Куплені рулони слід протягом не більше 24 годин укласти на підготовлену основу. В іншому випадку з'являється висока ймовірність в'янення та загибелі газонної трави. З метою спрощення процесу укладання рекомендується попередньо розкачати рулони на вільної площі. Далі полотна укладаються один за іншим встик рядами зі зміщенням кожного наступного ряду наполовину попереднього. Важливо, щоб між двома сусідніми укладеними полотнами газону не залишалося видимих ​​щілин і пустот, оскільки їх в подальшому буде складно ліквідувати. Якщо укладання проводиться в суху погоду, то полотно може мати трохи інші розміри, відмінні від стандартних в меншу сторону. Відповідно, спочатку вироблений розрахунок необхідної кількості рулонів може бути неточним. З огляду на цей факт, рекомендується придбати зайву пару метрів газону на випадок його нестачі в процесі укладання. У цьому випадку укладання бажано проводити з невеликим нахлестом в 1-2 см сусідніх полотен. Надалі при зменшенні обсягу полотна зімкнуться встик. Решта щілини на стиках полотен слід засипати газонним піском. Досить часто на практиці ділянки газону доводиться підлаштовувати під контури вже існуючих доріжок та інших елементів ландшафту. В цьому випадку рулони доведеться різати, для чого можна використовувати звичайні садові ножиці. Якщо з яких-небудь причин відразу здійснювати укладання рулонів неможливо, то в перебігу невеликого періоду часу допускається їх зберігання. При цьому, щоб уникнути псування трави бажано її рясно змочувати. Полив здійснюється лише розкатаних рулонів, тому що в противному випадку можливе загнивання трави всередині рулону через нестачу кисню. Після того як газон повністю покладений слід добре утрамбувати його, з тим, щоб забезпечити максимально тісний зв'язок коренів газонної трави з розташованим під ними грунтом. Для прискорення процесу трамбування переважно використовувати спеціальний газонний каток, який буде особливо ефективний на великих площах. На останньому етапі проводиться рясний полив укладеного газону за допомогою розпилювача до стану його повного насичення водою.

 

Подальший догляд за газоном

Головне - не дозволяти в період вкорінення газонної трави після її укладання висихати. Для цього слід щодня поливати газон двічі в день - вранці і ввечері. У денний час на сонці траву не поливають через низьку ефективність поливу: вода погано засвоюється рослинами і швидко випаровується через високу температуру її прогріву прямими сонячними променями. Протягом близько 1,5-2 тижнів трава повністю вкорениться в новому грунті і газон буде готовий до експлуатації. Серед основних заходів, необхідних для догляду за газоном можна виділити підгодівлю, полив і скошування. Підживлення здійснюється тричі за сезон. Найбільш переважні для підгодівлі комплексні добрива. У разі, якщо протягом тривалого періоду часу переважають дощі, можна додатково використовувати азотні добрива. Частота поливу залежить від погодних умов і може умовно бути розрахована на основі такої норми: на 1 кв. м поверхні газону потрібно приблизно 25 л води на тиждень. Поливати газон слід в ранковий або вечірній час. З огляду на те, що газонні трави мають високу посухостійкістю, додатковий полив здійснюють переважно в суху і жарку погоду. Виняток становлять лише декоративні газони. Косовиця трави (стрижка) здійснюється в міру її відростання до висоти близько 10 см. При цьому важливо, щоб максимальна висота зрізу трави не перевищувала третину від всієї її висоти з метою уникнення сильного травмування рослин. Залежно від погодних умов і швидкості росту рослин стрижка зазвичай здійснюється раз на кілька днів.

Співпраця з компанією EVROGAZON Київ

Замовити рулонний газон в Києві та Київській області Ви можете в нашій компанії. Чому варто звертатися саме до нас?

Ви купите високоякісну продукцію, позбавлену хвороб, бур'янів, шкідників безпосередньо від виробника рулонних газонів в Києві.

Ми надаємо оперативну доставку і укладання в разі необхідності по Києву та Київській області.

Багаторічний успішний досвід роботи з рулонними газонами дозволив компанії виробити власну оптимальну схеми роботи з клієнтом, максимально враховувати його побажання, переваги, а також здійснювати виробництво газонів по інноваційним, передових технологій.

Приваблива ціна на рулонний газон робить його придбання вигідним для клієнта.

   

Прайс на послуги

Рулонний газон Київ

від 1000 кв.мвід 1-500 кв.м.
Преміум 100% мятликНасіння Канада 4 сорта (4 season)55 грн60 грн
Преміум 100% мятликНасіння Канада 1 сорт (midnight)55 грн60 грн

Облаштування газону та доглядза ним

Найменування послугиОдиниця виміруЦіна грн.
Посівм215,00
Зрізання старого дернузміна2800 грн
Підготовка грунтум225,00
Просіювання грунта через решето1 тона100,00
Підвіз грунта тачками1 тона100,00
Монтаж сітки від кротівм27,00
Монтаж бордюрної смужким.пог15,00
Укладка рулонного газонум225,00
Укладка рулонного газону на схилахм235,00
Стрижка газону косилкоюм23,00
Стрижка газона тримеромм23,00
Ручна стрижка країв газонум.пог5,00
Аерація  газонум2от 4,50
Скарифікація газонам23,00
Вичісування газонум23,00
Прополка газону вручнум23,90 - 5,60
Підсів газону (без вартості насіння)м215,00
Внесення добрив під газонм21,50

З усіх питань щодо придбання, доставки, укладання газону, розрахунку необхідної кількості, вартості рулонного газону ви завжди можете звернутися до менеджерів компанії EVROGAZON Київ по телефону або приїхати особисто до нас в офіс.

Контакти

У Вас виникли запитання?

Напишіть нам!

Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Заповніть повідомлення: