0%

Укладання рулонного газону

Укладання рулонного газону

Як укласти рулонний газон

Як створити гарний газон? Все, що вам потрібно знати про те, як відбувається укладання рулонного газону, від планування і підготовки, до повної готовності і подальшого догляду. Нижче ми докладно опишемо як це зробити в покрокової інструкції.

Початок укладання рулонного газону

Рулонний газон можна укладати цілий рік, однак слід уникати морозних умов, а укладання газону в тривалі періоди спекотної і сухої погоди потребують додаткового догляду та уваги.

 

укладка рулонного газона

Укладання рулонного газону потрібно робити відразу після покупки - навесні або влітку, на протязі 24 годин. Тому важливо переконатися, що земля підготовлена ​​до моменту прибуття рулонного газону.

Для укладання ґрунту потрібно всього кілька інструментів: тачка, граблі, довгий ніж, лопата, дошки для будівельних лісів, садовий шланг і розбризкувач, а також газонокосарка або засіб для видалення бур'янів, якщо в цьому є необхідність.

Ваш новий газон буде рости найкраще, коли грунт підготовлений таким чином, щоб стимулювати глибоке і швидке укорінення. Для вирощування рулонного газону потрібно всього чотири чинника в правильних пропорціях: сонячне світло, повітря, вода і поживні речовини. Грунт є одним з найважливіших чинників. Ви повинні підготувати грунт, адже якість грунту і її підготовка сильно вплинуть на якість газону. Правильна глибина грунту з правильною структурою забезпечить рівномірний і глибоке проникнення коренів трави. Це робить газон більш стійким до посухи, більш ефективним з точки зору використання води і поживних речовин, а також призведе до появи більш щільних трав'янистих рослин, які допомагають витісняти бур'яни і надають газону більш привабливий зовнішній вигляд. Поганий грунт і погана підготовка призведуть до погіршення газону з плином часу.

Обчислення того, скільки торфу і верхнього шару грунту вам потрібно

Щоб розрахувати, скільки буде потрібно рулонів, виміряйте довжину і ширину ділянки на якому необхідно зробити укладку рулонного газону, помножте одне на інше, і Ви отримаєте загальну площу, і зможете розрахувати необхідну кількість рулонів. Вимірювати в метрах найпростіше, так як кожен стандартний рулон газону займає 1 м². Потім додайте 5% для формування і т. Д.

Щоб розрахувати, скільки потрібно верхнього шару грунту, виміряйте довжину, ширину і глибину покривається області, перемножте їх, щоб отримати необхідний обсяг.

 

укладка рулонного газона

Видалення існуючого газону

Використовуйте засоби для знищення бур'янів, рекомендовані для знищення трав, обробіть існуючий газон із заявленою нормою внесення. Це допоможе запобігти потраплянню бур'янів і трав від вашого старого газону в ваш новий. Для максимально гарного ефекту вам може знадобитися залишити препарат приблизно на 14 днів.

Крім того, можна видалити існуючий газон за допомогою газонокосарки, які доступні в пунктах прокату.

Підготовка

Вам потрібно мінімум 100 мм, в ідеалі 150 мм гарного грунту (чим глибше, тим краще). Грунт повинен бути вільно перевернутий і очищений від поверхневого каменю, грудок, іншого сміття і багаторічних бур'янів.

Перекопування або змішування грунту перед укладанням газону має важливе значення. Після того, як грунт був розпушений, його слід злегка ущільнити. Кращий спосіб зробити це - пройтися по всій ділянці, а потім знову але вже під прямим кутом до першого напрямку. Потім розпушите поверхню і переконайтеся, що поверхня рівна. Це може зайняти деякий час, але воно того варто, так як якщо поверхня нерівна, це призведе до того, що ваш газон буде нерівним, що негативно позначиться на його зовнішньому вигляді.

В ідеалі, ви повинні полити грунт за пару днів до того, як прибуде ваш торф. Це не тільки забезпечить достатню кількість води для коренів газону, але також може привести до осідання підготовленого грунту, яку потім можна знову вирівняти перед тим, як рулонний газон буде доставлений. У верхні 25 мм грунту необхідно внести добрива, щоб забезпечити правильне живлення для вашого нового рулонного газону під час його створення.

Укладання рулонного газону

Починати укладати газон, бажано по прямій кромці, впритул. На наступних рядах коригувати шви при укладанні.

Злегка притискайте виступи граблями або шматком дерева, щоб забезпечити хороший контакт між газоном і грунтом.

Завжди укладайте газон впритул. Ніколи не розтягуйте дерновини, потягнувши їх. Будь-які залишилися тріщини можуть бути заповнені грунтом і утрамбовані.

Газон можна просто розрізати довгим ножем, ручною пилкою або ріжучими лопатками по краях і при створенні інших деталей з газону.

Перше що потрібно після укладання рулонного газону

Вода

Полив - це найважливіший крок, який вам потрібно зробити, щоб створити гарний і здоровий газон. Поливайте укладений газон відразу і протягом декількох днів після укладання, поки він не вкорениться. У спекотні дні, вам може знадобитися починати поливати частина газону до укладання всього газону, особливо якщо велика площа укладання.

Переконайтеся, що новому газону завжди вистачає води і що вода просочилася. Підніміть кути газону, щоб перевірити грунт нижче. Поливати потрібно багаторазово, поки газон не буде добре зволожений. Навіть якщо випаде дощ, вам все одно потрібно перевірити, що газон отримує достатню кількість води. Ідеальний час для поливу вашого нового газону вранці або пізно ввечері, щоб менше води випаровується.

Наступний крок після укладання рулонного газону

Стрижка газону

Будьте готові косити свій новий газон вже через 3 дні, якщо це можна зробити, не порушуючи структуру. Якщо укладений газон змістився, замініть його і дайте газону більше часу для вкорінення перед поновленням косіння. Не відкладайте стрижку. Стрижка спонукає газонну траву до зростання, проте більшість людей чекають дуже довго, перш ніж косити. Ходити по укладеному газону можна практично відразу, хоча багато фахівців рекомендується не заходити на газон протягом перших кількох тижнів. Ніколи не видаляйте більше третини довжини травинки. Для перших стрижок видаліть тільки верхню чверть травинки. Поступово зменшуйте висоту скошування до бажаного рівня. Ми рекомендуємо висоту близько 25 мм. Чергуйте напрямок, в якому ви косите свій газон.

Обрізки не потрібно збирати, якщо вони мінімальні, за умови, що сонячне світло досягає травинки. Обрізки в невеликих кількостях повертають поживні речовини в грунт, сприяючи здоровому газону.

 

уложенный рулонный газон

Догляд

Ретельний догляд - ключ до гарного газону

На зовнішній вигляд вашого рулонного газону буде впливати навколишнє середовище, в якій він живе, і догляд, який він отримує. Здоровий газон вимагає балансу повітря, їжі, води і світла.    

Контакти

У Вас виникли запитання?

Напишіть нам!

Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Заповніть повідомлення: