Візуалізація ландшафту - найшвидший спосіб побачити готовий проект ще до початку робіт. Іншими словами важливий етап в будівництві, який збереже нерви, час і фінанси. Використовуючи дану технологію, Вас чекає віртуальна прогулянка по готовому проекту, Ви зможете краще розглянути об'єкти під будь-яким кутом. Вам не потрібно буде чекати тижнями або місяцями, щоб перемістити то дерево на пару сантиметрів далі від куща, всі ці деталі допоможе побачити за допомогою візуалізація ландшафт дизайну в Києві.
3D Візуалізація
до 5 соток - за сотку 1000 грн

від 5 - 10 соток - за сотку 900 грн

від 10 - 30 соток - за сотку 500 грн

від 30 соток-більше гектара - договірна
 
Щоб краще розглянути існує кілька видів ландшафтних візуалізацій: 2D і 3D віртуальності.

Що краще: 2D або 3D візуалізація?

2D візуалізація застосовується при озелененні ландшафтного проекту. Іншими словами це колаж з максимально реалістичними зображеннями проектованих рослин, каменів, кущів, відсипання і т.д. На фото буде розміщено готовий варіанти саду на тлі Вашого будинку.
 
3D візуалізація - технологія, яка допомагає не тільки фахівцеві, а й замовнику. Вас чекає віртуальна прогулянка по готовому обсягом ще до початку робіт. Відбувається все дуже просто, наш фахівець малює всі деталі максимально реалістично в програмі, а Ви приходите і оцінюєте вже готовий варіант. Такий спосіб не тільки допомагає досягти порозуміння, але економить час і фінанси.
 
Будь-яка візуалізація ландшафту - важливий етап в проектуванні. Саме на цьому моменті збирається вся інформація, киплять ідеї і твориться магія в стінах нашої компанії. Замовивши її - Ви замовили красу для своєї ділянки.

Переваги 3D візуалізації

2d візуалізаціяТехнологія 3D візуалізації ландшафту допомагає зібрати воєдино не одну ідею і донести її до замовника найбільш комфортним способом. Замовили 3D візуалізацію -, отримали запрошення на прогулянку, не залишаючи Київ. Звичайно, вона хороша не тільки можливістю погуляти по майбутньому саду вже зараз, але і іншим рядом причин:
  1. Економить наш і ваш час на обговореннях та правки.
  2. Допомагає як Вам, так і архітекторові. Ви зможете краще зрозуміти свої очікування від проекту, і як це буде виглядати за підсумком. А фахівець наочним способом покаже свою ідею.
  3. Ми зможемо ще швидше досягти взаєморозуміння.
  4. Позбавить від зайвих переробок по результати роботи
  5. Допоможе оцінити зручності при розташуванні тих чи інших об'єктів

Ціна 2D і 3D візуалізації ділянки

Ціни на 2D і 3D візуалізація залежить від ряду фактора, які потрібно розглянути при виборі послуг:
  1. Рівень складності роботи. Тут враховується стан ландшафту, кількість будівель, об'єктів, доріг і т.д.
  2. Обсяг роботи. Визначається площа, масштабом місцевості, візуалізація і кількість її ракурсів, замовлених Вами.
  3. Рівень якості. Розрізняють декілька рівнів: низький, середній і високий. Визначити який рівень буде використовуватися в проекті, можете тільки Ви. Безумовно, чим уважніше і детальніше промальовування деталей Ви хочете, тим вище ціна, але і результат візуалізації буде наближений до оригіналу.
  4. Терміни реалізації проекту.
  5. Ваші особисті побажання.
Додаткова інформація про розцінки перебувати в розділі «Прайс»

Чому вибрати стоїть саме «Evrogazon»?

Наша команда має високу кваліфікацію в даній області - ми завжди надаємо Вам кращі товари та якість. У своїй роботі ми приділяємо кожної деталі увагу і час. Ви отримуєте від нас тільки якісні та практичні об'єкти в своєму саду!
 
Ми консультуємо як в області замовлення, так і в сфері догляду за об'єктами, а також допоможемо в разі виникнення питань або сумнівів.
 
3d візуалізація ділянкиМи завжди охоче ділимося своїми знаннями, щоб ландшафт Київ прослужив вам довгі роки.
 
У нас швидка і легка система замовлення, потрібно просто залишити заявку і ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин.
 
Наші фахівці можуть не тільки проектувати, але і підбирати матеріали і обладнання, вирішить всі питання, пов'язані з реконструкцією та використанням. Ми дотримуємося таких понять: швидко і якісно.
 
Ми зверненням увагу на Ваші побажання, і ніколи їх не проіґноруймо, тому всі наші проекти унікальні. Ми завжди підкажемо, що, на нашу думку, краще підійде до вашого об'єкта.
 
Завдяки вашим ідеям і нашому виконанню ваш сад придбає нове сяйво і буде радувати Вас не один рік. Наша компанія користується перевагами багаторічного досвіду і спеціалізованої техніки від відомих виробників. Тому ми можемо подбати про газоні на кожному етапі його розвитку.

Поширені запитання

⭐ Чи обов'язково замовляти послугу візуалізації при проектуванні?
Наша відповідь - «Так». Це допоможе Вам краще зрозуміти, який сад Ви бачите і що там має бути, а що зайве. Це заощаджує Ваш час і фінанси.
⏰ Багато часу займає?
Максимальний термін-14 днів.
✅ Якщо я захочу 2D візуалізацію, у вас є така послуга?
Звичайно, у нас є така послуга.
📩 Яку інформацію вам необхідно знати до початку робіт?
Всі нюанси з приводу початку робіт краще дізнатися у консультанта.

Наші роботи