Коли ви, нарешті, хочете, щоб пейзаж вашої мрії збувся, задум не починається з побудови патіо, висадки рослин, водних об'єктів або навіть чагарників. Він починається з роботи з ландшафтним дизайнером над створенням вашого генерального плану. Генеральний план ландшафтного дизайну - це проектний план ділянки з комунікаціями, будівлями, благоустрій, представлений у вигляді стандартного креслення і часто супроводжується фотографіями рослин, довідковими фотографіями, кольоровими зображеннями і / або кресленнями, щоб повністю передати концепцію вашого майбутнього ділянки.

Генеральный план
до 5 соток - за сотку 1000 грн

від 5 - 10 соток - за сотку 900 грн

від 10 - 30 соток - за сотку 700 грн

від 30 соток - за сотку 500 грн

від 30 соток-більше гектара - договірна

Як розробити генеральний план

Дуже важливо розбити пейзаж вашої мрії на кілька етапів. Це дозволить вам краще контролювати свої проекти, такі як дати завершення і суми витрат. Так що, якщо проект внутрішнього дворика є вашим пріоритетом, ви зможете почати з нього і вирішити, які наступні кроки ви зможете зробити і спланувати на основі цього.

Генеральний план розробляється в два етапи:

Застосування генерального плану

ландшафтний дизайн генеральний планПитання, яке ви повинні задати: «Хотів би я, щоб хтось побудував мій будинок, не знаючи, як він збирається його будувати, які інструменти їм знадобляться, які ресурси потрібні або скільки часу буде потрібно для завершення?» Генеральний план діє як креслення для проекту ландшафту вашої мрії.

Ми часто рекомендуємо замовити генеральні плани ландшафтного дизайну клієнтам, які спочатку приходять до нас з необхідністю ландшафтного проектування, тому що дизайн більш зрозумілий, коли на нього дивляться і визуализировано розуміють, як буде виглядати майбутнє озеленення будинку.

Реалізуєте ви свій дизайн протягом одного сезону або розбиваєте його на етапи і встановлюєте протягом декількох сезонів, генеральний план ландшафту забезпечує спадкоємність протягом усього проекту. Генеральне планування дозволяє вам практично підходити до послідовності та етапів будівництва і дає вам краще розуміння витрат і обслуговування, які вам будуть потрібні для вашого ландшафту.

Генеральний план власності допомагає і клієнту, і дизайнеру управляти етапами, очікуваннями і ресурсами, залишаючись при цьому в рамках чіткого бачення дизайну.

Зв'яжіться з нами, щоб обговорити ваш проект ландшафтного дизайну і призначити консультацію. Працюємо по всій Україні.

Переваги генерального плану

Якими б не були ваші цілі, генеральний план ландшафту допоможе вам в цьому. Це документ, який визначить ваші побажання і усуне будь-які перешкоди, з якими ви стикаєтеся з вашою власністю. І він послужить дорожньою картою для вашого проекту, допомагаючи вам ефективно розподіляти бюджет на відкритий простір вашої мрії.

Проблема для деяких людей полягає в тому, що для розробки хорошого генерального плану ландшафтного проектування потрібен час і, звичайно, гроші. А з огляду на час і гроші, необхідні для інвестицій в ландшафтний дизайн, домовласники можуть задатися питанням, навіщо їм взагалі потрібен цей крок.

Як би ви не побудували будинок без ландшафтного дизайну генерального плану, ви не зможете побудувати і свій «будинок на відкритому повітрі» без нього. Ось кілька відмінних причин, за якими генеральний план є важливим компонентом гарного пейзажу.

Як працює компанія Єврогазон

генеральний план в ландшафтному дизайніУ Єврогазон ми пишаємося тим, що прислухаємося до ваших потреб в ландшафтному дизайні і старанно працюємо над створенням зовнішнього середовища, яка відображає ваш спосіб життя і унікальні смаки.

Наші послуги включають:

Візуалізують прихований потенціал вашої власності за допомогою наших професійних послуг ландшафтного дизайну. Подивіться, як ваші ідеї можуть втілитися в життя за допомогою генерального плану.

Ми захоплені своєю роботою і прагнемо побудувати міцні відносини з нашими клієнтами. Наші дизайнери та майстри працюють рука об руку, щоб втілити ваші ландшафтні мрії в реальність. Наша команда складається з досвідчених мулярів, сертифікованих монтажників, теслярів, дизайнерів, сертифікованих садівників і професійних бізнес-менеджерів Києва.

Поширені запитання

💥 Над проектами якого масштабу ви працюєте?
Наші проекти варіюються від невеликих ділянок до великих заміських будинків на відкритому повітрі. Незалежно від того, починаєте ви з чистого аркуша або хочете відремонтувати або перепроектувати існуючий ландшафт, щоб зробити його більш функціональним і стійким, єврогазон буде працювати з вами від початку до кінця, щоб спроектувати і створити відкритий простір, яким ви і ваша сім'я будете насолоджуватися на довгі роки.
⭐ Які матеріали містить генеральний план?
Документ містить креслення креслення, вертикальну планування, посадкове креслення, дендроплан, матеріали з благоустрою, аксонометричні плани.
🏆 Навіщо потрібен професійний дизайнер саду?
Професійний дизайнер саду може допомогти вам організувати ваші думки та ідеї творчо і практично, щоб ваш новий сад відповідав усім вашим потребам. Деякі клієнти садового дизайну шукають натхнення, інші приблизно знають, що потрібно, але не знають, як це втілити в реальність.
💸 Яка ціна генерального плану?
Вартість генерального план в ландшафтному дизайні варіюється від розміру вашої ділянки та очікуваного результату. Для точного розрахунку вартості, до вас на площадку виїжджає фахівець, проводить огляд і надає кошторис.

Наші роботи