Посадка рослин - відповідальне заняття, яке вимагає знань в області догляду і посадці рослин, їх особливостей і специфіки. Тому краще замовити дану роботу у фахівців. Що потрібно пам'ятати при посадці дерев і чагарників в саду? Більшість дерев і чагарників висаджують навесні або восени. Роботу можна робити занадто рано або занадто пізно. Посадка рослин ранньою весною чи пізньою осінню пов'язані з ризиком пошкодження рослин морозами. Рослини зі сформованим кореневих клубком більш гнучкі - їх можна садити практично протягом усього вегетаційного періоду. Однак в обох випадках важливий не тільки термін, але і техніка посадки декоративних рослин.

Вартість рослин

№, Найменування товарівЦіна, грн.
1. Туя західна "Brabant" 150/160- Thuja occidentalis (шт.)580
2. Туя західна "Brabant" 170/180 - Thuja occidentalis (шт.)780
3. Туя західна "Brabant"190/200 - Thuja occidentalis (шт.)850
4. Туя західна "Brabant"210/220 - Thuja occidentalis (шт.)1010
5. Туя західна Smaragd 120/130 - Thuja occidentalis (шт.)520
6. Туя західна Smaragd 140/150 - Thuja occidentalis (шт.)670
7. Туя західна Smaragd 160/170 - Thuja occidentalis (шт.)730
8. Туя західна Smaragd 180/ - Thuja occidentalis (шт.)890
9. Туя західна Smaragd 200/ - Thuja occidentalis (шт.)970
10. Ялівець звичайний Hibernica 120/ - Juniperus communis (шт.)480
11. Ялівець звичайний Hibernica 140/ - Juniperus communis (шт.)560
12. Ялівець звичайний Hibernica 160/ - Juniperus communis (шт.)650
13. Ялівець горизонтальний "Plumosa" 60/+ - Juniperus chinensis (шт.)450
14. Ялівець горизонтальний "Plumosa" 80/+ - Juniperus chinensis (шт.)530
15. Ялівець китайський Stricta 100/+ - Juniperus chinensis (шт.)550
16. Ялівець китайський Stricta 120/+ - Juniperus chinensis (шт.)600
17. Ялівець лускатий "Blue Swede" 100/+ - Juniperus squamata (шт.)650
18. Ялівець лускатий "Blue Swede" 110/130 - Juniperus squamata (шт.)750
19. Ялівець лускатий Holger 40/50 - Juniperus squamata (шт.)420
20. Ялівець лускатий Holger 60/80 - Juniperus squamata (шт.)480

Процес посадки рослин

Наша професійна команда виконує висадку рослин на ділянці в кілька кроків.

Крок 1: розчищення території

Кожну позицію перед посадкою рослин в саду потрібно ретельно очистити. Слід позбавлятися від каменів, сміття і дерну, що заважає роботі. Субстрат слід прополювати - деякі небажані рослини можуть «підскочити», незважаючи на перекопування грунту.

Крок 2: підготовка лунки

Після очищення можна приступати до риття ями. Варто мати поруч запас субстрату, так як після процедури його майже завжди не вистачає. Ямку викопують так, щоб вона була трохи ширше і глибше кореневої грудки. На дно варто покласти шар компосту або родючий, багатий поживними речовинами субстрат.

Крок 3: висадка рослин на ділянці

Рослина поміщають в колодязь, що не загинаючи і не ламаючи коріння. Коріння теж не можуть закручуватися вгору. Дерева і кущі потрібно тримати прямо і регулярно засипати грунтом. Можливо, буде потрібно зв'язати ставку пізніше. Землю навколо рослини слід гарненько затоптати.

Крок 4: роботи по догляду

Посаджену рослину необхідно гарненько полити. У цьому випадку не варто шкодувати про воду - екземпляр повинен швидко адаптуватися до нових умов. Після поливу засипте грунт так, щоб рівень землі всюди був рівним (земля трохи опуститься). Якщо процедура проводиться восени, додатково рекомендується зробити товстий шар мульчі або насипати рослина насипом. Правильна посадка збільшує шанс, що зелень розвинеться здорової і гармонійної.

Вартість на послуги нашої компанії вказані на сайті. Докладний підрахунок ціни можна дізнатися у нашого фахівця після виїзду нашого фахівця до вас на ділянку. Працюємо по всій Україні.

посадка рослин

Догляд за рослинами

Коли рослини уражаються хворобами, зазвичай необхідно знайти відповідний препарат, щоб впоратися з проблемами і запобігти поширенню інфекції. Звичайно, при оптимальних умовах вирощування захворювання виникають рідше, але коли все ж виникають інфекції, потрібно якомога швидше провести відповідне лікування? Які препарати використовувати при поширених захворюваннях?

висадка рослинКращий спосіб уникнути зараження рослин патогенами (в основному грибами, але також бактеріями і вірусами) - це профілактика, тобто забезпечення оптимальних умов вирощування. Також варто регулярно перевіряти рослини на предмет перших ознак зараження, а в разі виникнення проблем потрібно швидко зреагувати. В першу чергу варто зрізати заражену частину рослини і віднести до фахівця із захисту рослин, щоб добре діагностувати хворобу. Часто буває достатньо натуральних препаратів, але в разі сильного зараження потрібно застосування хімічних пестицидів проти хвороб - фунгіцидів.

Фітофтороз, що викликається грибкових організмом Phytophtora. Зараження сприяє надлишок вологи в грунті, тому чутливі рослини слід поливати обережно. Хвороба вражає популярні кипариси, туї, тиси, ялівці, сосни, ялини та вереск - уражаються в основному їх кореневі системи, а часто також пагони і листя. Симптоми: спочатку побуріння і відмирання окремих гілок, а потім поступово всієї рослини. Також характерно потемніння здорової тканини на шийці кореня, яке видно після соскабливания фрагмента кори. Найбільше заражена підземна частина рослини, тому для боротьби з нею застосовують полив рослин спеціалізованими засобами (фунгіцидами), щоб якомога швидше протидіяти цьому.

Борошниста роса - поширене захворювання, що вражає рослини, симптоми якого легко розпізнати. На листках з'являється білий порошкоподібний наліт, і все відбувається з середини травня до кінця серпня. Захворювання швидко поширюється і спотворює посадки, в основному за рахунок деформації листя і ослаблення цілих рослин. Борошниста роса може з'явитися на кленах (також на сортах з кольоровими листям), барбарис, каррагінаном, червоному дереві, тавуласах, трояндах, жимолості і багатьох інших, особливо вологим літом. Щоб уникнути борошнистої роси, згрібати і видаляйте опале листя в саду.

Чому обирають компанію Єврогазон?

Наша компанія пропонує вам комплексні та професійні послуги в області створення, а також догляд за садами та іншими зеленими зонами. Ми працюємо з кваліфікованим, досвідченим персоналом в садівництві, що створені наші сади мають високу якість роботи, а також турбота про стиль, використовуючи наші знання та досвід, ми створюємо проекти, що відповідають вашим потребам, з повагою навколишнього ландшафту.

посадка рослин в саду

Наші послуги в галузі озеленення включають:

Ми надаємо послуги приватним особам, а також підприємствам, установам, готелям, кооперативам та житловим співтовариствам.

Гарантуємо якісний сервіс на власному професійному обладнанні в Києві. З повагою до навколишнього середовища ми використовуємо екологічно чисті добрива і засоби захисту рослин найвищої якості.

Наші роботи