Ескіз в плануванні майбутнього проекту річ потрібна і працювати без нього те ж саме, що будувати будинок без фундаменту. З роками ми переконалися, якщо хочете заощадити кошти і час, то без розробки ескізу перед початком ландшафтних робіт не обійтися. Використовуючи ескізне проектування, Ви отримуєте такий собі пробний варіант майбутнього проекту, який представлений у вигляді ескізу, креслення або ж 2D / 3D моделі і багато барвистих ілюстрацій до того ж. Такий варіант роботи допоможе уникнути зайвих хвилювань, переживань пов'язаних з плануванням майбутнього проекту.
 
Ландшафтний ескіз Київ - заздалегідь підготовлений проект до майбутнього проекту. Завдяки яскравим забарвленням зрозуміти задумку фахівця набагато простіше.

Навіщо потрібен ескіз ландшафтного дизайну?

ескіз ландшафтного дизайнуПерш ніж створити, ми представляємо і робимо начерк на чернетці, така ж схема і при озелененні Вашого ландшафт проекту. Ескіз ландшафт проекту - не просто етап, на якому можна помалювати лінії і точки, немає. При підготовці ескізу до уваги приймаються дві речі: суто Ваші особисті побажання і екологічні умови: рельєф ділянки, рівень залягання ґрунтових вод, що переважають вітру ... і багато інших чинників, які враховують наші фахівці, створюючи Ваш ескіз, щоб при завершенні робіт не відбулися неприємних сюрпризів .
 
Думаю, такі завдання здадуться Вам складними і незрозумілими, але не нашим фахівцям. Адже з огляду на всі нюанси, ми створюємо надійні і довговічні проекти з турботою про наших клієнтів.

Переваги ескізу ландшафтного дизайну

Отримуючи кілька варіанти готового ескізу, Ви вже зможете зрозуміти задумку і концепцію проекту. Звичайно, готова картинка допомагає не тільки закріпити свої уявлення, а й:
 
На ескізі змінити об'єкт набагато простіше, для цього ми використовуємо кілька комбінацій клавіш, а при реальних будівельних роботах на це піде чийсь працю, Ваш час і фінанси.

Як це відбувається?

ескіз ландшафтуРоботи зі створення ландшафтних ескізів створюються в кілька етапів:
Тут Ви розповідаєте про свої побажання, задуми і деталях. Архітектор вивчить особливості вашої місцевості, кількість будівель на території і сфотографує ділянку.
 
Для початку робіт потрібно план ділянки.
З огляду на всі побажання і свої ідеї, архітектор презентує Вам кілька варіантів своїх ескізів в форматі, який Ви оберете.
Цей етап починається тільки після остаточного затвердження обраного ескізу.

Ціна ескізного проекту

Інформація про розцінки знаходити в розділі «Ціни».
 
Щоб розрахувати максимально наближену ціну і замовити послугу «Ескіз ландшафтного проекту» зверніться за допомогою до консультантів, натиснувши кнопку «Замовити дзвінок», Вам зателефонують протягом п'яти хвилин.

Чому вибрати стоїть саме «Evrogazon»?

Наша команда має високу кваліфікацію в даній області - ми завжди надаємо Вам кращі товари та якість. У своїй роботі ми приділяємо кожної деталі увагу і час. Ви отримуєте від нас тільки якісні та практичні об'єкти в своєму саду!
 
ландшафтний дизайн ескізиМи консультуємо як в області замовлення, так і в сфері догляду за об'єктами, а також допоможемо в разі виникнення питань або сумнівів.
Ми завжди охоче ділимося своїми знаннями, щоб ландшафт Київ прослужив вам довгі роки.
 
У нас швидка і легка система замовлення, потрібно просто залишити заявку і ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин.
 
Наші фахівці можуть не тільки проектувати, але і підбирати матеріали і обладнання, вирішить всі питання, пов'язані з реконструкцією та використанням. Ми дотримуємося таких понять: швидко і якісно.
 
Ми зверненням увагу на Ваші побажання, і ніколи їх не проіґноруймо, тому всі наші проекти унікальні. Ми завжди підкажемо, що, на нашу думку, краще підійде до вашого об'єкта.
 
Ми використовуємо найновіші технології в нашій роботі і завжди вивчаємо щось нове, щоб радувати Вас.
 
Завдяки вашим ідеям і нашому виконанню ваш сад придбає нове сяйво і буде радувати Вас не один рік. Наша компанія користується перевагами багаторічного досвіду і спеціалізованої техніки від відомих виробників. Тому ми можемо подбати про проект на кожному етапі його розвитку.

Поширені запитання

🤩 Так-ли важлива послуга «Ескіз ландшафтного дизайну»?
Важлива. На ескізі Ви зможете краще зрозуміти і пояснити свої бажання, а наші фахівці краще донесуть Вам свої ідеї, наочним способом.

На своєму проекті економити не потрібно, адже переробки обійдуться в кілька разів дорожче. Перевірено не одним проектом.
✅ Проектування можна замовити в будь-який час року?
Взагалі, ми проектуємо круглий рік, але краще замовити цю послугу з листопада по лютий так як в березні починається висадка рослин.
⏰ Скільки займає часу?
Зазвичай ми робимо за пару днів, але максимальний термін віддачі 2 тижні.
⭐ В якій формі подається ескіз?
Ми надаємо ескіз в таких формах: двомірний креслення, від руки або на комп'ютері, 2D | 3D візуалізації.

Наші роботи