У вільний час огляньте свій газон - відповідає він усім вашим вимогам і дизайну будинку? Він пишний, густий, зелений? А може, останні дні спеки позначилися на ньому, і трава тут і там засохла? На жаль, більшість людей скаржаться на проблеми з підтриманням красивою домашньої обстановки. Замість того, щоб рости «як лінійка», він живе своїм життям, все більше і більше бур'янів покривають поверхню газону, а красиву і пишну зелень змінюють всі кольори веселки і різні квітучі рослини, що не завжди бажано в цьому місці.

Найменування послугиОдиниця виміруЦіна грн.
Посів (розподіл насіння, коткування, полив, прополка, внесення добрив, перше скошування)м215,00
Зрізання старого дерну (трав'яного чи іншого покрову) спеціальною професійною технікою *зміна2800 грн
Підготовка ґрунту під укладку рулонного газонум225,00
Просіювання через решето ґрунту1 тона100,00
Підвіз ґрунту тачками1 тона100,00
Монтаж сітки від кротівм27,00
Монтаж бордюрної стрічким.пог15,00
Укладання рулонного газонум225,00
Укладання рулонного газону на схилахм235,00
Стрижка газону газонокосаркоюм23,00
Стрижка газону тримеромм23,00
Ручна стрижка країв газонум.пог5,00
Аерація (глибоке проколювання ґрунту) газонум2от 4,50
Скарифікація газонум23,00
Вичісування газонум23,00
Прополка газону вручнум23,90 - 5,60
Підсівши газону з мульчуванням (без вартості насіння)м215,00
Внесення добрив під газон (без вартості добрива)м21,50

Альтернативою посіву газону є так званий рулонний газон з майже миттєвим ефектом. Хоча рулонний трава коштує недешево, вона стає все більш популярною в присадибних ділянках. Якщо ви хочете швидко створити в своєму саду міцний і якісний газон, вам слід покласти газон. Через кілька годин зелений килим буде розгорнуто, і після чотирьох-восьми тижнів очікування він стане повністю функціональним. Газон діє заспокійливо, привносить в сад ідилічну атмосферу і дозволяє відпочивати в мирі та гармонії. Крім того, він також підкреслює всю композицію садово-ландшафтної архітектури і будівлі, поряд з яким він розташований. Крім того, він знижує забруднення повітря, що може бути особливо корисно, якщо садівники живуть в центрі міста. Це ідеальний спосіб привнести трохи природи і свіжого повітря в повсякденне життя. Замовте укладання газону на дачі, заміському будинку або дитячому майданчику.

Коли найкраще укладати і як правильно вибрати газон

Найкраще стелити рулонний газон в вересні або жовтні, тому що низькі температури і часті дощі сприяють укоріненню трави. Однак немає серйозних перешкод для створення такого газону в інший період вегетації: навіть пізньої осені, тому що дерен досить стійкий до морозів, або влітку. Тільки пам'ятайте, що подрібнений дерен, на відміну від фольгованого, має слабку кореневу систему і схильний до пересихання.

Пристрій газонів слід довірити професіоналам, якщо не знаєте, як укладати рулонний газон. Це дозволить вам уникнути стомлюючої роботи, тривалого очікування результатів і можливих розчарувань. Наша компанія в Києві пропонує послуги по підготовці ґрунту та влаштування газонів, завдяки яким ви отримаєте прекрасний розкатаний газон протягом одного дня. Замовити озеленення вашої ділянки можете прямо зараз.

Укладання рулонного газону

Нюанси покупки

Газони, що поставляються в рулонах, обробляються спеціалізованими компаніями на великих площах. Коли товщина дерну підходяща, готовий газон зрізається тонким шаром грунту і накочується. При замовленні газону необхідно передбачити близько 5% зайвої площі, тому що в процесі укладання рулонного газону завжди залишаються залишки, які неможливо видалити.

Крім розрахунку необхідної площі поверхні ковзанок, також необхідно визначити призначення газону. Склад трав'яної суміші залежить від того, чи буде газон використовуватися в основному для прикраси, ігор або занять спортом. Якщо діти і тварини грають в траві, газон повинен швидко відновлюватися. Якщо розгорнутий килимок для газону повинен перебувати в тіні більшу частину дня, використовувані види трави повинні бути тіньовитривалими.

Дерн хорошої якості - темно-зелений, без бур'янів і з товстими білими корінням. Його листи мають однакові розміри (що спрощує укласти рулонний газон) і не засипані землею. Вони також не розвалюються, коли їх піднімають за один кінець (якщо це станеться, дерен буде сухим і його буде важче прийняти).

Доглянутий, рівний, ретельно підстрижений газон - основа будь-якого садового оформлення. Навіть якщо найголовнішим його елементом є ефектні рослини, необхідно подбати про те, як правильно постелити рулонний газон. Одне напрямків нашої компанії - влаштування газонів. Завдяки багаторічному досвіду в цій галузі ми можемо послати рулонний газон в будь-якому місці.

Як відбувається процес укладання

Задається питанням: як стелити рулонний газон? Ми підготували невелику покрокову інструкцію.

1. Процес підготовки. Він завжди однаковий, незалежно від типу газону. Починаємо з очищення грунту від каменів, коренів і будівельних залишків, також видаляємо багаторічні бур'яни.

Постелити рулонний газонЯкість підготовки грунту надзвичайно важливо, якщо газон буде укладатися в рулон. Перед тим, як приступити до найважливішої операції з укладання рулонного газону технологією, переконайтеся, що параметри грунту підходять для створення газону. Тут важливим є правильний коефіцієнт pH, який повинен становити приблизно 6. Крім того, верхній шар товщиною приблизно 10 см повинен бути добре збитим і проникним. В іншому випадку газон застоюється, а трава починає гнити. Після розпушування слід ретельно відбирати коріння, каміння і більші грудки грунту. За три тижні до посіву вносимо комплексні добрива або добрива для газонів. Нарешті, поверхня слід вирівняти (наприклад, дерев'яною накладкою) і прикатать. По можливості добре підготовлену таким чином поверхню залишити хоча б на тиждень, щоб грунт добре осіла. Поверхня повинна бути гладкою і добре ущільненої, щоб не виникало перепадів рівнів. Не можна дозволяти косарці свешиваться над поглибленням або «скальпувати» насипу, залишаючи жахливі плями.

2. Укладання газону. Найкраще розкласти дерен відразу після прибуття і виконати всю роботу за один день, тому що зберігання трави в рулонах може привести до її руйнування (дерен можна зберігати не більше одного дня: рулони слід розміщувати в тіні на купу не більше п'яти шарів).

Якщо можливо, робота починається по прямій. Рулон газону починає розгортатися з найдальшої точки саду. Це дозволяє уникнути ходьби по свежеуложенной траві. Ви повинні переконатися, що газон добре прилягає до тераси або брукованої садової доріжці і проходить по прямій лінії. Тут може допомогти натягнута мотузка. Дерн зрізають ножем або лопатою.

Якщо потрібно зробити розріз не по прямій лінії, краще скористатися ножем.

Правила укладання рулонного газону прості. Ви повинні переконатися, що смуги на газоні щільно прилягають один до одного. По можливості, сусідній рулон слід стикувати посередині, аналогічно кладці цегли в стіні. Це забезпечить близький і рівний газон. Новий газон необхідно добре притиснути дошкою або спеціальним валиком. Коріння трави повинні щільно прилягати до землі. Каток водять уздовж і поперек, звертаючи увагу на те, щоб пройти по вже притиснутим фрагментами газону.

3. Заключна робота. Краї газону обрізаються, наприклад, гострим ножем, щоб надати йому відповідну форму (наприклад, закруглену). Зрізані фрагменти засипають ґрунтом, щоб краю дерну не висихала. Укладений газон вирівнюють прикочуванням, а потім рясно поливають весь газон (щоб забезпечити достатній полив, край ділянки можна підвести: він повинен бути повністю просякнутий водою). Почніть полив якомога швидше після того, як газон буде покладений. Ви можете робити це весь день, навіть на яскравому сонці. Слід використовувати від 15 до 20 літрів води на квадратний метр. При літніх температурах воду слід давати тричі на день. Розклавши газон, необхідно відразу ж полити розвинені смуги. Перші кілька днів поливайте газон рясно, а потім регулярно. Коли ділянку газонної смуги нахиляється і ви бачите вологу землю, значить, води достатньо. Контроль слід проводити до тих пір, поки трава повністю не прижилася. При облаштуванні газону ви можете вкласти кошти в автоматичний полив свого саду, що заощадить ваш час і забезпечить рівномірний полив.

Після поливу місцями можуть з'явитися проміжки між лопатями: їх слід засипати торфом і засипати клинами дерну або засіяти сумішшю трав.

покласти газон

Догляд за газоном після укладання

Якщо ми хочемо насолоджуватися красивим, густим і пишним зеленим газоном, нам потрібно правильно за ним доглядати. Дерн з фольги вкорінюється через кілька днів після розкладання (це можна перевірити, трохи піднявши його над землею). По газону можна ходити відразу, але не рекомендується використовувати його інтенсивно (слід почекати кілька днів). Ризик висихання в період вкорінення невеликий, хоча, звичайно, трава вимагає адекватного поливу в умовах посухи.

По траві, зробленої з грунтового дерну, можна ходити тільки через два тижні після правильного укладання рулонного газону, тому що такий газон має укорочені (навіть наполовину) коріння, коли він відділений від землі. Це затримує його вкорінення на новому місці і йому легше засохнути.

Поливайте рулонний газон вранці або ввечері, ніколи не під прямими сонячними променями

опівдні. Якщо газон тьмяний і пожовтів під час фази зростання, перевірте вологість грунту і при необхідності рясно полийте. Надалі за газоном слід доглядати так само, як і за «звичайною» посівної травою.

Як працює компанія Єврогазон

Створення газону вимагає спеціальних та експертних знань, які, крім іншого, допоможуть вам вирішити, який тип газону вибрати і правильно виконати всі роботи, як укласти газон в рулонах, що не переживаючи за результат.

постелити газонЯкщо ви хочете, щоб ваш газон містився в хорошому стані, вам потрібна кваліфікована садівнича компанія з багаторічним досвідом, підкріплена навчанням. Наша фірма пропонує продукцію від світових виробників, а так само послуги з укладання газонної трави. Її вирощують на спеціальних виробничих полях, а потім скачують і привозять до місця призначення. Крім того, ми надаємо повний комплекс послуг по догляду.

Ми завжди починаємо співпрацю з визначення очікувань клієнта. Щоб підготувати проект, в першу чергу необхідно з'ясувати, яке призначення буде мати газон в саду, чи буде він мати рекреаційну або виключно декоративну функцію, як постелити газон. Також дуже важливі топографія і тип ґрунту. Зібравши всю інформацію, ми вирішуємо, яким методом провести благоустрій газону рулонний з укладанням. Наші фахівці виїдуть до вас на ділянку, розрахують площу і озвучать вам остаточну ціну робіт.

Наші переваги:

Замість того, щоб заново копати весь город і сіяти нове насіння без гарантії ефекту, краще покладайтеся на послуги нашої компанії. Ми гарантуємо, що ефект і зручність цього рішення змусять вас відразу оцінити, наскільки хороша була наша рулонний трава. Працюємо по всій Україні.

Поширені запитання

⏰ Як часто потрібно косити газон?
Найкраще косити траву кожні два тижні на висоту не більше 5 см. При правильному укладанні нового газону зазвичай потрібно 6 тижнів, щоб сформувати кореневу систему. Після того, як газон піднято, скосите його до максимальної рекомендованої висоти стрижки, яка вказана на нашому веб-сайті для кожного типу дерну. Поступово зменшуйте висоту протягом декількох стрижок, не забуваючи скошувати більш 1/3 листя за скошування. Ми рекомендуємо скошування від середнього до високого приблизно через 6 тижнів. Регулярна стрижка зменшує скальпування і зберігає газон здоровим. Регулярно заточувати ножі косарки.
⚡ Як правильно оформити газон, щоб він був на одному рівні з бруківкою?
Площа під газон слід зменшити на товщину укоріненого шару, тобто від 2,5 до 3 см. Потім газон вирівнюється з залишилася поверхнею, наприклад, бруківкою.
💥 Коли потрібно удобрювати траву і як часто?
Удобрюйте спеціальним засобом для газонів з високим вмістом азоту через 4-6 тижнів після укладання. Для теплого сезону трави удобрюють двічі: навесні, влітку і восени. Взимку удобрювати не потрібно.
🔥 Як позбутися від моху?
Мох зазвичай є ознакою вологою ущільненого ґрунту, що не дренується. Провітріть газон і нанесіть розчин сульфату міді або сульфату заліза. Якщо місце особливо вологе, подумайте про додавання дренажу, щоб усунути проблему.

Наші роботи