Сьогодні багато людей втомилися від міської суєти і нудних пейзажів і хочуть бути ближче до землі, до природи. Навіть жителі міських хмарочосів все частіше купують дачі або садові ділянки, щоб проводити вільний час далеко від запилених міських вулиць і доріг. І якщо так, тема стає більш актуальною. Люди, які бажають облаштувати власний сад на задньому дворі, часто задаються питанням, чи робити всі роботи і проекти самостійно або краще скористатися допомогою ландшафтного архітектора. У обох рішень є свої прихильники і противники. Важко однозначно визначити, що буде краще, але послуги фахівця обов'язково дозволять знайти більш професійне і творче рішення.

Що таке озеленення ділянки і навіщо воно потрібне

озеленення ділянкиЛюди століттями займалися ландшафтним дизайном. Ще за часів стародавніх майя люди маніпулювали землею як з естетичних, так і з практичних причин. Додавання рослин, зміна існуючого ландшафту та будівництво споруд - все це частина ландшафтного дизайну. Сьогодні озеленення дачної ділянки київ відноситься до планування, планування і будівництва садів, які покращують зовнішній вигляд і створюють корисний простір для активного відпочинку навколо будинку. Оскільки в основі ландшафтного дизайну лежать рослини, знання про садівництво є одним з його найважливіших компонентів.
 
Перш за все, ландшафтний дизайнер - це джерело безлічі цікавих ідей з усього світу. У нього також є вид, який дозволяє йому створювати привабливі і продумані композиції. Він може перетворити практично будь-який простір в чудову середу.
 
Ландшафтний дизайнер знає, як правильно поєднувати окремі види рослин, щоб вони красиво виглядали і не заважали один одному. Він знає, що найкраще росте в затіненому місці і для повноцінного росту йому потрібне сонце. Крім того, він може пронести в сад цікаві і менш популярні види, що надає неповторний шарм.
 
Ще одне питання, про яке може подбати ландшафтний архітектор - створення функціонального простору. Він прекрасно оформить всі найважливіші зони озеленення ділянки в Києві. Відповідно до рекомендацій інвестора він обов'язково організує тихе місце для читання, місце для сім'ї, ігровий майданчик для дітей або навіть невеликий овочевий магазин. Всі елементи саду будуть дуже узгодженими і гармонійно поєднуються один з одним.

Порядок виконання робіт з озеленення ділянки

Для початку потрібно продумати і створити ландшафтний дизайн. Цьому передує детальне вивчення особливостей території, рельєфу та інших природних факторів, що дозволить дизайнеру побачити приховані можливості ландшафту. Створення ландшафтного дизайну - їх необхідний етап, тому що він дозволяє робити точні розрахунки і уникати помилок, в результаті яких вам доведеться все повторювати. Етап планування завершується створенням ескізів, на яких вказано приблизне розташування елементів, а також складанням кошторису, в якій чітко прораховується обсяг робіт і їх вартість. Ми допоможемо вам на кожному з наступних етапів.
  1. Аналіз проектованої території, заміри існуючого стану і дендрологічний інвентар. Ці дані будуть передані в комп'ютерні програми, на основі яких буде створено цільовий проект. На даному етапі співпраці ми ведемо бесіду з клієнтом, в якій визначаємо точні очікування і уявлення інвестора про майбутнє саду, його використанні, функціях і його специфіку.
  2. Концепція дизайну - функціональна і корисна програма забудови землі та споруд, мета якої - представити різні просторові рішення на заданій території. У концептуальному дизайні показана композиція і поділ саду на окремі зони.
  3. Головний проект - індивідуальна проектна документація, що складається з опису предмета дослідження і технічного опису проекту. Основними елементами тут є в першу чергу дизайн рослинного покриву і візуальні ефекти. На цьому етапі ми вносимо остаточні коригування, пов'язані із завершенням проектних робіт.
  4. Реалізація - комплексні послуги, пов'язані зі створенням і обслуговуванням зелених насаджень. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб роботи по впровадженню проводилися з належною обачністю та надійністю в установлені терміни. Ми підлаштовуємось під потреби і вимоги клієнта, щоб він був повністю задоволений.

озеленення дачної ділянки

Як працює компанія Evrogazon

Наш широкий спектр послуг покликаний забезпечити вам душевний спокій і впевненість при будівництві ділянки вашої мрії.
 
Благоустрій території перед будинком - це послуга, яку ми успішно виконуємо для наших клієнтів протягом багатьох років. Ми знаємо, що деякі вважають за краще виконувати озеленення самостійно. Це може бути гарною ідеєю, і вона працює, але досить ризиковано. Навіщо? Робота без проекту часто спотворює спільне бачення реалізації, і ефект дуже суперечливий. Створюючи власне озеленення навколо будинку, легко помилитися.
 
У чому переваги озеленення перед будинком за допомогою фахівця? Ось деякі з них:
  1. Адаптація до індивідуальних потреб - архітектор перед початком роботи над проектом проводить бесіду з замовником, щоб дізнатися про його бачення саду. Потім отримана інформація зіставляється з реальними можливостями. В цьому випадку дуже знадобляться спеціальні знання професіонала - ви уникнете зайвих помилок і при цьому отримаєте бажаний ефект.
  2. Дизайн саду відповідно до фінансових можливостей - дехто побоюється, що пропозиції фахівця будуть дорогими, але насправді все в іншому. Хороший дизайнер робить акцент на благоустрій території навколо будинку відповідно до фінансових можливостей клієнта.
  3. Послідовний ефектний результат - гарний будинок буде виглядати ще цікавіше, якщо його збагатити доглянутим садом. Розвиток території перед будинком має відповідати загальній концепції, а спеціальні знання архітектора дозволять легко домогтися такого ефекту.
Це лише деякі з переваг професійного управління простором перед будинком. Наші замовники хвалять їх з різних причин, але в своїх заявах вони в основному підкреслюють ефект і швидкість виконання.
 
Деякі клієнти вважають, що озеленення ділянки має на увазі тільки посадку квітів, чагарників і дерев. Насправді це набагато більш широкий сервіс. Наша компанія пропонує комплексне облаштування території, щоб вона була повністю функціональною. Зважившись на професійний дизайн саду і його реалізацію в нашій компанії, ви можете скористатися такими роботами, як:

Декоративні рослини - основа озеленення ділянки

Є багато видів декоративних рослин, дерев і трав, що вирощуються для демонстрації в домашньому саду і ландшафтному дизайні. Декоративні рослини є важливою галуззю садівництва, які надають вашому будинку свіжий вигляд і заспокоюють очі. Їх вирощують спеціально для прикраси ділянки. Більшість декоративних рослин в ландшафті вимагають догляду, щоб залишатися здоровими і привабливими. Регулярне добриво, обрізка, полив, мульчування і боротьба з шкідниками - все це частина гарної програми управління ландшафтом.
 
Деякі рослини, такі як однорічні квіти, троянди, Фотинія з червоним кінчиком і англійська лавр, більш вимогливі, ніж інші. Однорічні квіти і троянди повинні постійно забезпечуватися поживними речовинами і водою, регулярно обрізатися і доглядати, а також регулярно перевірятися на наявність шкідників, якщо вони хочуть рясно цвісти. Червононога Фотинія і англійська лавр дуже сприйнятливі до хвороб плямистості листя і вимагають більшого догляду.
 
З іншого боку, такі рослини, як декоративні трави, падуб і ялівець, при правильній посадці на хорошому ділянці не вимагають особливого догляду після вкорінення і вважаються хорошими рослинами, що не вимагають особливого догляду.
 
Доглядати за декоративними рослинами важче, якщо вони не підходять для вибраної ділянки або неправильно посаджені. Азалії, наприклад, вважають за краще вологу, добре дренированную грунт і тінь від полуденного сонця. При посадці в погано дренированную грунт або на відкритому сонці без користі від зрошення азалії стають стресовими, стають вразливими для нападу комах і хвороб і вимагають більшого догляду. Занадто глибока або занадто дрібна посадка також викликає проблеми з рослинами.
 
Дизайн простору навколо будинку - це не тільки сад, який розуміється як місце для рослин мрії. Це комплексна пропозиція по благоустрою території разом з рекреаційної та паркової інфраструктурою, яке відповідає очікуванням користувачів - це майданчик для дітей, місце відпочинку для дорослих ... тому що сад є частиною будинку під відкритим небом.

Ліани

Ліани в ландшафті - відмінний спосіб використовувати вертикальний простір і підвищити привабливість, особливо в районах з невеликим простором або без нього. Їх можна використовувати, щоб додати усамітнення, приховати непривабливі види, створити тінь і багато іншого. Однак майте на увазі, що для більшості типів лоз потрібно якась система підтримки. Кучеряві лози додають інтерес практично до будь-якого ландшафту. Вони доступні в різних формах, фактурах і квітах. Багато з них навіть порадують красивими квітами або фруктами. Виноградну лозу можна включити практично в будь-який садовий стиль, використовуючи опори, такі як паркани, решітки та альтанки. Їх навіть можна вирощувати в контейнерах, де простір обмежений, що збільшує висоту і розмір цих ділянок.
ландшафтне озеленення і благоустрій

Важливий елемент благоустрою території - газон

Ваш газон служить полотном для ландшафтного озеленення та благоустрою, утворюючи каркас для садових грядок, доріжок і патіо. Пристрій газонів - красивий, густий і зелений газон - прекрасна вітрина для кожного будинку. Естетичні простори відмінно підійдуть для зустрічей з друзями на вихідних або повсякденного сну на свіжому повітрі.

Переваги компанії Evrogazon

«Ваше простір - наш проект» - головний принцип нашої співпраці. Найважливіша мета для нас - ідея, функціональність і задоволення потреб клієнтів. Ось чому ми намагаємося задовольнити ваші вимоги, а наші знання і повна прихильність є гарантією успіху.
 
Доручаючи роботу ландшафтного дизайнера, ми можемо заощадити час і уникнути непотрібного стресу при впорядкуванні території. Наша команда досвідчених дизайнерів і ландшафтних архітекторів, що відповідають найвищим галузевим стандартам, любить створювати унікальні і надихаючі зовнішні простору, які захоплюють уяву і викликають емоції.
 
Наша фірма може надати повне ландшафтне озеленення ділянок, який включає обстеження землі, комплексні плани дизайну саду, ефективні плани посадки і докладні графіки. Або ми можемо надати клієнтам тільки один елемент процесу проектування, наприклад план посадки, для самостійної роботи.
 
Ми вважаємо, що весь процес, від концепції до завершення, повинен бути приємним і безпроблемним. Ми підкажемо і порадимо вам кращий спосіб розвитку вашого проекту дизайну саду, використовуючи наші знання та послуги, щоб створити гарний житловий простір на відкритому повітрі вашої мрії. Для отримання додаткової інформації звертайтесь за телефоном.

Поширені запитання

❓ Навіщо мені потрібно озеленення ділянок?
Найчастіше до нас звертаються, коли тільки що купили або відремонтували будинок і хочуть поліпшити сад. Ми також отримуємо запити від людей, які хочуть перетворити або оновити відкриті простори. Часто ви думаєте про те, щоб самому попрацювати в саду. Проектування і будівництво садів - складний процес, що вимагає різноманітних творчих, технічних і садівничих знань для досягнення успішних результатів.
💸 Яка вартість ландшафтного озеленення?
Практичне правило складання бюджету для повної ландшафтної установки або ремонту становить 5-10% від загальної вартості вашого будинку, включаючи землю. Але все залежить від обсягу робіт і ваших бажань. Не соромтеся поділитися своїм бюджетом з ландшафтним дизайнером. Фахівець може допомогти знайти баланс між матеріалами і економічним вибором, щоб створити гарне простір, що відповідає вашим функціональним, естетичним і бюджетним перевагам, перш ніж ви попросите підрядників виконати роботу.
⭐ Коли найкраще починати озеленення ділянки?
Ми можемо виконувати ландшафтне озеленення в будь-який час року, а над різними проектами працювати круглий рік. Залежно від пори року, в якому ви звертаєтеся, ми порадимо кращу програму робіт від початку проектування до завершення будівництва.
📞 Чи можу я просто замовити консультацію фахівця?
Так звісно. Якщо ви не бажаєте займатися проектуванням, ми пропонуємо консультаційні послуги, коли ми відвідуємо вашу ділянку і обговорюємо ідеї озеленення, даючи вам ідеї і натхнення для просування в вашому власному напрямку.

Наші роботи