Газон рулонний - це найшвидший спосіб створення ділянки вашої мрії. За кілька миттєвостей можете змінити навколишній пейзаж з неприємного, сірого на красивий, затишний, зелений і природний. Вам не потрібно тижнями чекати, поки насіння проростуть, поб'ють бур'яни, посіють, «моляться про дощ і помірному сонці». Наш рулонний газон київ - це простий спосіб створити красивий сад у вашому будинку. Цей вид газону менш схильний до різних захворювань, а також більш стійкий до умов навколишнього середовища. Він не так швидко замерзає і краще витримує сильні опади. Газон виглядає як пишний яскраво-зелений килим, який порадує кожного гостя в нашому саду.

Вартість рулонного газону

Рулонний газон:Від 1000 кв.мВід 1-500 кв.м.
Універсал (Picksead)Насіння Канада 4 сорти м'ятлика (4 season)55 грн60 грн
Преміум 100% м'ятликНасіння Канада 1 сорт м'ятлика (midnight, award)70 грн75 грн

Влаштування газону і догляд за ним

Найменування послугиОдиниця виміруЦіна грн.
Посів (розподіл насіння, коткування, полив, прополка, внесення добрив, перше скошування)м235,00
Зрізання старого дерну (трав'яного чи іншого покрову) спеціальною професійною технікою *зміна2800 грн
Підготовка ґрунту під укладку рулонного газонум235,00
Просіювання через решето ґрунту1 тона130,00
Підвіз ґрунту тачками1 тона180,00
Монтаж сітки від кротівм215,00
Монтаж бордюрної стрічким.пог25,00
Укладання рулонного газонум240,00
Укладання рулонного газону на схилахм245,00
Стрижка газону газонокосаркоюм23,00
Стрижка газону тримеромм23,00
Ручна стрижка країв газонум.пог5,00
Аерація (глибоке проколювання ґрунту) газонум2від 4,50
Скарифікація газонум23,00
Вичісування газонум23,00
Прополка газону вручнум23,90 - 5,60
Підсівши газону з мульчуванням (без вартості насіння)м215,00
Внесення добрив під газон (без вартості добрива)м21,50

Придбати рулонний газон в Києві

Рулонний газон - це інноваційне рішення, завдяки якому оточення будь-якої ділянки, поля або інших зелених елементів придбає зовсім інший вигляд. Купити рулонний газон можете в нашій компанії. Стандартно такий газон поставляється в рулонах шириною 80 см і довжиною в 2 метри. При цьому товщина дерну становить близько 2-3 см. Ці показники сприяють укладанню рівного газону.
 
Ціна рулонного газону залежить від поверхні галявини, яку ви хочете створити. Скільки коштує рулон трави? Ціна на площу до 50 кв. м починається від 30 грн за м.кв. Для точного підрахунку вартості звертайтеся до менеджера фірми, він проконсультує вас і визначить підсумкову ціну укладання газону з урахуванням всіх витратних матеріалів та робіт.

Як працює компанія Evrogazon

Наша продукція - це високоякісні і спеціально приготовані суміші з високоякісного насіння. Компанія ландшафтного дизайну пропонує купити рулонний газон в Україні за доступними цінами. Також у нас ви можете проконсультуватися і дізнатися відповіді на питання, що цікавлять на етапі вибору трави, замовити догляд за газоном. Наша фірма пропонує рулонний газон в Києві для спортивних майданчиків, декоративних парків і садових ділянок. Наші фахівці виїдуть до вас на ділянку, розрахують площу і озвучать вам остаточну вартість.
 
Немає нічого приємнішого, ніж за одну мить перетворення вашого саду за допомогою нової установки газону. А коли робота з укладання газону виконується професіоналами, ви будете насолоджуватися тривалими результатами і квітучим пишним газоном.
 
Рулонний газонОсь чого очікувати і як все це робиться:
Трава, як і більшість рослин, найкраще росте в субстраті, багатому гумусом. При виробництві рулонних газонів на фользі як субстрат використовуються торф'яні суміші. Разом з систематичним поливом, скошуванням і внесенням добрив це забезпечує оптимальний розвиток трави і густий газон вже через 3 місяці вирощування. Трава переноситься разом з усією кореневою системою і торф'яним субстратом товщиною близько 2,5 см. З цієї причини рулонну траву, виготовлену на плівці, можна укладати навіть на більш слабкі грунти. Замовити рулонний газон можете на сайті або по телефону.

Перевага рулонного газону

Рівна, насичена зелень і ефект ідеального газону всього за кілька годин? Це мрія кожного власника присадибної ділянки. Не можна заперечувати, що такий газон можна отримати швидше за все, розклавши скручений траву. На рівній поверхні зі стійким грунтом газон можна як засіяти, так і розкачати, але на ділянках з іншою формою трава в рулонах має велику перевагу. На крутих схилах насіння може змити дощем або водою, якою поливають газон. Тому готовий рулонний газон - більш надійне рішення. Це хороша можливість проводити активний відпочинок на газонної траві в рулонах, а також вигулювати домашніх вихованців.
 
Натуральний рулонний газон, ціна якого в нашій компанії найкраща по Україні, відмінно підходить для нетерплячих і тих, хто хоче негайного ефекту. Трава при покупці виглядає саме так, як вона буде виглядати в майбутньому. Рулонні газони з самого початку зрілі, пишні і зелені. Таким чином, рулонний трава має велику перевагу перед посіяної, яка росте довго. Крім того, ніколи не можна повністю знати, як буде виглядати останній засіяний газон. Відзначимо високу стійкість рулонної трави до механічних пошкоджень. Для порівняння: засіяний газон до того, як він досягне своєї остаточної форми, легко пошкоджується птахами і сильними дощами.
 
Рулонна трава для поля
Переваги:
Укладання рулонного трави зовсім нескладна. Важливо, щоб скачана трава не лежала занадто довго після того, як її купили. Приступите до роботи в найкоротші терміни. Товар потрібно розміщувати поруч з місцями, де він буде розвиватися. Наступні рулони трави завжди розташовуються в одному напрямку. Слідкуйте за тим, щоб їхні краї дуже точно збігалися, але не перекривали один одного. Розгортаючи траву в рулон, завжди ступайте по дерну, а не по землі. А як щодо місць, де місцевість піднімається або опускається? При необхідності (через значне ухилу) траву слід захистити від зсувів, забивши кілочки в землю. Після того, як всі ролики розкладені, згорнутий газон потрібно закатати, щоб видалити накопичився з-під нього повітря. Добре віджимання трава краще стикається із землею.
 
Купівля готового рулонного газону позбавить нас від неприємностей, які часто виникають з сінокісних газоном, а саме від нерівномірного зростання насіння. Через ризик нерівномірного зростання на нашому газоні можуть бути ділянки без трави. Крім естетичної цінності і додаткових витрат, пов'язаних з додатковим посівом трави на проріджених ділянках, найбільш важливим є те, що ви не можете відразу використовувати такий газон або ходити по ньому. Роликові газони, крім естетичних і візуальних якостей, мають ту перевагу перед газонами, що вони готові до використання відразу після укладання!

Різновиди рулонного газону

Розрізняють рулонну траву:
Натуральний рулонний газонБільшість газонів, в тому числі рулонних, використовують три основних типи газонної трави:
  1. Райграс багаторічний (англ. Ryegrass) - Lolium perenne, швидкозростаюча трава, вимоглива, але стійка до проходження. Насіння в суміші проростають першими (через 5-7 днів) і розвиваються швидше за все. Райграс багаторічний використовується в сумішах спортивних і рекреаційних трав (30-70%), а також регенеративних трав (до 100%). Газони з великою домішкою райграса вимагають частого косіння і внесення добрив, вимогливі до світла. Також використовується як невелика добавка в декоративних сумішах, як укриття для повільно проростають трав.
  2. Мятлик луговий - тонконіг лучний, цінний декоративний багаторічник, стійкий до наступу, добре ущільнюється завдяки паросткам. Недолік - спочатку повільний розвиток на газоні. Разом з райграсом входить до складу спортивних і рекреаційних газонів, а також на додаток до декоративних газонах. Деякі нові сорти частково тіні.
  3. Костриця червона - Festuca rubra, що володіє рядом корисних властивостей, використовується на більшості газонів. Завдяки ніжною вузької листі його використовують як основний компонент декоративних газонів. Його також використовують в спортивних і розважальних сумішах, тому що він досить стійкий до витоптування, переносить недолік води і світла. Зростає на занедбаних газонах, замінюючи більш вимогливі види.

Догляд за газоном

Догляд за рулонної травою багато в чому залежить від її правильного поливу. До першого тижня після укладання газон слід поливати щодня. Після закінчення цього часу буде достатньо поливу раз в два-три дня. Все залежить від сезону і поточних опадів. Весь газон слід поливати рівномірно. Як дізнатися, чи суха трава? Ви тільки подивіться на його колір. Сіро-блакитний відтінок - знак того, що траві потрібна вода. Трава втрачає пружність через занадто низької вологості. Леза під тиском стоп не хочуть випростатися за кілька хвилин - можуть залишатися у землі до півгодини.
 
Як косити траву з рулону:
  1. Перше скіс потрібно провести через 4-7 днів з моменту укладання.
  2. Після рекомендується косити газон тільки раз в тиждень.
  3. Оптимальна довжина трави 5,5 см, коротше стригти не варто.
Великою перевагою покриття газону є те, що в початковий період немає необхідності використовувати будь-які засоби для догляду та прополки. Дерн щільний, соковито-зелений, без бур'янів. Досягнення такого ефекту при створенні газону методом посіву вимагає часу і викликає безліч проблем.

Підживлення і хвороби газону

Красивий і доглянутий газон - візитна картка нашої власності. Однак вимагає систематичного догляду. В іншому випадку він втратить свій шарм, швидко заросте мохом і лишайниками. Без правильного лікування він також програє боротьбу з хворобами.
 
Однак буває, що погодні умови в даному році вкрай несприятливі, і з газоном відбувається щось погане. Щоб застосувати лікування, їх необхідно правильно ідентифікувати. Найкраще викликати фахівця, який швидко оцінить, що не так з нашою зеленню і як позбутися від проблеми. Однак варто дізнатися про деякі популярні захворюваннях, що вражають газони:
Для отримання міцного щільного дерну і красивою зелені з ранньої весни до пізньої осені необхідно систематично удобрювати газони, особливо мінеральними добривами. Наше завдання - тільки забезпечити регулярне запліднення, пам'ятаючи про те, що занадто багато добрив шкідливо для здоров'я. Азотні добрива позитивно впливають на відростання і розвиток трави. Також впливає на її колір, так як збільшує вміст хлорофілу в листі. Перше весняне внесення азотних добрив застосовується при температурі верхніх шарів грунту близько 5 ° C і хорошому згрібанні газону. Останнє внесення азоту в осінній сезон не можна відкладати, щоб трава, яка переходить в період зимового спокою, не була надто пишною.
 
При добриві газону слід пам'ятати про одне - припинити використання препаратів в кінці літа або в перші тижні осені. Якщо використовувати добрива після закінчення цього часу, газон не встигне перейти в фазу спокою та як слід підготуватися до зими. Завдяки використанню сучасних добрив при догляді за газонами їх можна використовувати рідше, досягаючи навіть кращих результатів, ніж після використання традиційних добрив. Рослини отримують необхідну кількість поживних речовин, щоб забезпечити їх рівномірне зростання і в той же час пишний зелений колір.

Переваги компанії Evrogazon

У своїй роботі ми піклуємося про кожну деталь і елементі процесу укладання газону, від правильно і професійно підготовленого субстрату до посіву, догляду, стрижки на і до кінцевого результату вашого замовлення. Ми завжди намагаємося дати професійні консультації як в області замовлення, так і в сфері догляду за газоном, а також допоможемо в разі виникнення питань або сумнівів. Ми завжди у вашому розпорядженні, охоче ділимося своїми знаннями, щоб рулонний газон в Києві прослужив вам довгі роки. Щоб виправдати ваші очікування, ми створили швидку і просту систему замовлення.
Купити рулонний газонНаша команда має високу кваліфікацію в галузі садівництва і ландшафтної архітектури - ми завжди надаємо вам товари і послуги найвищої якості. У кожному разі ми підходимо до рішень індивідуально. Ми йдемо назустріч потребам наших клієнтів, шукаючи рішення, оптимально відповідні їхнім очікуванням і умов і пропонуючи рулонний газон недорого.
 
Рулонний трава - це ефективний спосіб створити красивий зелений килим. Продукт гарантує практично миттєвий візуальний ефект. Він є естетичним доповненням простору навколо будинку, готелю, офісу. Також він все охочіше використовується для виготовлення оригінальних рішень, таких як зелені дахи або декорації. Рулонний газон укладають швидко і з меншими затратами, ніж при посіві - вам не потрібно чекати довгі місяці, поки трава стане досить густою і придбає потрібний колір. Це також означає, що немає необхідності в додаткових обробках для боротьби з бур'янами.
 
Наша пропозиція включає в себе мелений і фольгований газон за конкурентними цінами. Залежно від обраного рішення ми можемо запропонувати газони в рулонах різного віку, зібрані вручну або машинним способом. Їх можна вирощувати на торф'яному або земляному ґрунті, на що варто звернути увагу при виборі продукту для конкретної місцевості.
 
Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому всі наші проекти унікальні. Ми будемо раді прочитати ваші відгуки, але ми також підкажемо, що, на нашу думку, найкраще підійде для вашої області. В результаті, завдяки нашій роботі, ваш сад придбає нове сяйво і збереже його надовго. Наша компанія користується перевагами багаторічного досвіду і спеціалізованої техніки від відомих виробників. Тому ми можемо подбати про газоні на кожному етапі його розвитку.

FAQ

⏰ У який час краще всього встановлювати траву з рулону?
У нас є час з весни до кінця осені. Весна - найкраща пора року через помірної температури. Влітку спека може навіть зупинити скошування трави на плантації, так як газон може обшпаритися під час транспортування. Восени занадто низька температура значно сповільнить укорінення трави.
🏆 Як підготувати ділянку під газон?
Він повинен бути чистий, рівний і твердий.
⭐ Як часто потрібно поливати недавно покладений газон?
Щодня вранці і ввечері. До кінця першого тижня на нижній поверхні трави повинні бути помітні маленькі корінці.
⚡ Через якийсь час газон вкорінюється з землею
Все залежить від переважаючих погодних умов в момент укладання газону. Передбачається, що трава буде вкорінюватися в субстраті близько тижня. Щоб перевірити, чи не приріс чи газон, спробуйте підняти кут дерну. Якщо ми не можемо цього зробити, значить газон приріс.

Наші роботи