Ландшафтне проектування з компанією Evrogazon

Ландшафтне проектування-це вірне рішення для тих, хто хоче перетворити свою ділянку, зробити його максимально комфортним і стильним. Ви можете повністю змінити ваш сад, перетворивши його в чудову зону відпочинку. Ландшафтне проектування території підкреслить всі красиві боку вашого саду і допоможе позбутися від недоліків і небажаних предметів. Під час створення проекту потрібно дотримуватися певного балансу між красою і користю. Це є важливим моментом на шляху створення дизайну.
Найменування послугиОд. вим.Ціна за од.вим., грн
Виїзд фахівця для оцінки вартості і обсягу робіт1безкоштовно
Виконання вимірів (прив'язка ділянки) від 4 - 10 соток БЕЗ ПЕРЕПАДУ ВИСОТза сотку50
Заміри геодезії (перепад висот по ділянці, схили) від 10 соток - і вище-договірна
Комп'ютерна візуалізація окремих фрагментів ділянки (3-D візуалізація)1 об'єктвід 500
Детальне опрацювання окремого фрагмента плану (Деталізація, розробка квітників, альпінаріїв, рокаріїв, водойм) кресленням2100
Прив'язка (тільки) доріжок та майданчиківза сотку300
Технологічна карта по догляду за рослинами-250
 
Ландшафтне проектування-це творчий, захоплюючий, але в той же час складний процес, в кінці якого можна побачити всі можливі варіанти і остаточний дизайн території. Щоб домогтися успішного результату потрібен не тільки відмінний смак, але і багаж знань. План повинен бути продуманий навіть до дрібниць.

Важливі етапи ландшафтного проектування

Проектування-це перший і дуже відповідальний етап, з якого і починається оформлення ділянки. Завдяки йому, можна побачити витрати, які вимагає проект, і весь обсяг роботи. Коли ти маєш чітке уявлення, які є матеріали, їх кількість і надійний план дій, то ймовірність успіху велика. Отже, без проектування-неможливо домогтися бажаного результату!
 
Отже, про яких етапах ландшафтного проектування потрібно знати?
Генеральний план-це головний креслення, на якому розташовані архітектурні об'єкти (водні, в тому числі). Завдяки йому можна легко орієнтуватися на ділянці. Генплан необхідний навіть після закінчення проектування, адже в ньому зберігається вся інформація про ділянку. Наприклад, якщо ви захочете щось самостійно змінити на території, вам необхідно знати, де розташовані дроти і труби. А генеральний план допоможе вам в цьому.
 
На основі генплану створюється дендрологічний план, з метою зобразити розташування всієї рослинності, яка включена в проект. До нього прикріплюється список з назвами і точною кількістю рослин.
 
Ландшафтне проектування та дизайн буде вкрай важко втілити в життя, якщо в наявності немає розбивочного креслення. На ньому розписані розміри предметів, об'єктів і доріжок. Завдяки цьому кресленням можна перенести проект на територію, не використовуючи при цьому складної техніки.
 
Схема освітлення відіграє важливу роль, адже на ній зображується інформація про освітлювальних елементах: їх призначення і розташування на території. Подальша розробка ведеться тільки після затвердження планів і креслень.
 
Після завершення проектування ландшафтного дизайну, замовник отримує повну вартість і графік роботи.

Переваги 3d візуалізації ландшафту

ландшафтний дизайн проектуванняБувають ситуації, коли клієнту важко визначиться і йому цікаво подивитися різні варіанти ландшафтного дизайну. У цьому допомагає 3D візуалізація, завдяки якій можна побачити ділянку з різних сторін. Ви будете мати можливість подивитися на кінцевий результат, ще до початку роботи. На зображенні ландшафтний дизайн та озеленення виглядає досить реалістично, як на фотографії. Не можна не помітити й інші плюси у використанні 3D візуалізації:
Але 3D фото-це ще не все. Спеціальний відео-огляд проектованого ділянки дасть можливість представити повну картину. Цей спосіб проектування допоможе заощадити не тільки дорогоцінний час, а й гроші.
 
Тривимірну модель можна створити в комп'ютерній програмі. Редагування і поправки можна вносити досить легко і швидко. Деякі програми можуть показати вашу садибу в денний і нічний час доби з різних ракурсів. Сучасні технології дозволяють зобразити стан і вид ділянки через малий або навіть великий проміжок часу (від декількох місяців до десяти років).

Переваги компанії Evrogazon

Для реалізації ландшафтного дизайну насамперед створюється проект. Крім всіх вище перерахованих креслень і планів, які необхідні в розробці ландшафтного дизайну, велику роль відіграє якісний газон і автоматичний полив. Компанія Evrogazon Київ гарантує, що над проектуванням ландшафтного дизайну будуть працювати найкращі фахівці.
 
Ми закуповуємо рулонні газони високої якості. Матеріал, який використовує компанія-тонконіг (Канадський сорт). Не варто хвилюватися, що трава не стійка до поганої погоди. Навпаки, газон може пристосовуватися до різних природних умов (до спеки або холоду), при цьому не втрачаючи насиченість кольору. Укладання проводиться професіоналами, людьми, які мають не тільки знання, а й досвід.
 
Наша компанія дбає про вирощування якісного мятліка на полях. Рулонний газон зростає на родючих ґрунтах. Траву з тонконога складніше витоптати, ніж звичайну, що є величезним плюсом. Придбати її-це вірне рішення. За допомогою газону від компанії Evrogazon, ви прикрасите свій сад, що принесе чималу радість і насолоду. Ви знайдете прекрасну можливість усамітнитися з природою.
 
Установка автоматичного поливу є важливим етапом в проекті. Це сучасне рішення, яке заощадить ваш час і сили. Погодьтеся, що ручний полив менш ефективний, адже вода не рівномірно розподіляється на рослинність. Одним з головних переваг автополиву є настройка графіка подачі води. Купуючи його, ви заощадите кошти і не будете розчаровані.

Що входить в наші послуги?

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете насолоджуватися результатами тривалий час. Команда фахівців створить грамотний план для реалізації задумки ландшафтного дизайну.
 
Наші працівники очистять вашу територію від небажаних бур'янів, вирівняють нерівності і зроблять рівне укладання рулонного газону. Ви отримаєте безкоштовну консультацію, після якої будете знати, як правильно доглядати за травою: як часто поливати і стригти.
 
Спеціально для вас наша компанія Evrogazon дає унікальну можливість: замовляйте рулонний газон і користуйтесь повним спектром послуг (дизайн, укладка трави, монтаж автоматичного поливу і так далі). Компанія Evrogazon втілює мрії в реальність!

Вигідні ціни

ландшафтне проектування територіїХочете мати гарний сад за досить короткий проміжок часу? Ви потрапили за адресою. Працівники нашої компанії-професіонали своєї справи. Під час проектування вони будуть якісно виконувати свою роботу, роблячи точні плани, креслення і схеми. Ціна ландшафтного проектування залежить від розміру вашої ділянки.

Поширені запитання

🚀 Як можна скористатися нашими послугами?
На нашому сайті https://evrogazon.com.ua/ є всі послуги, які ви можете замовити: проектування, установка рулонного газону і автополива.
🔥 Які є популярні стилі ландшафтного дизайну? Як визначиться з вибором?
Класичний стиль завжди користується популярністю. У ньому спостерігається сувора симетрія, правильні і чіткі фігури. Цей стиль у всьому відрізняється від дикої природи.

Англійський стиль більш природний, в порівнянні з класичним. У ньому немає строгих і чітких геометричних фігур. Він нагадує часи минулого століття.

Сільський стиль все частіше використовують для заміських будинків. Головне в цьому стилі-затишок і повне занурення в природне середовище.

Хай-Тек-це сучасний стиль, який вражає своєю екзотикою. Йому характерні нестандартні рослини, з незвичайною формою і розміром.

Модерн можна описати словами «дорого» і «елегантно». У ньому більш важливі різні аксесуари, ніж рослини. Потрібно мати на увазі, що за ділянкою в цьому стилі потрібен серйозний і постійний догляд.

Визначиться вам допоможе компанія Evrogazon. Ми з радістю надамо вам пораду щодо вашого саду, дамо рекомендації, спираючись тільки на особливості вашої ділянки, і звичайно ж надамо якісні послуги.
📞 Як зв'язатися з компанією?
На сайті компанії https://evrogazon.com.ua/ міститься наша контактна інформація (номер телефону, пошта та соціальні мережі) Також ми будемо заради побачити ваші повідомлення, які можна відправити прямо на сайті (внизу).
🥇 Чи можна замовити рослини?
У нашому магазині ви можете придбати саджанці туї. Вони ідеально впишуться на ділянці заміського будинку або саду. Ціна залежить від виду хвойної рослини. Про те, як можна прикрасити свою територію за допомогою туї, ви дізнаєтеся на нашому сайті.

Наші роботи