З чого почати реалізацію саду своєї мрії? Насамперед необхідно укласти дендроплан, а потім починати працювати по ньому. Це дозволить уникнути помилок і візуалізувати ландшафтний дизайн своєї мрії.

Дендроплан (Посадковий проект)
до 5 соток - за сотку 1000 грн

від 5 - 10 соток - за сотку 900 грн

від 10 - 30 соток - за сотку 700 грн

від 30 соток - за сотку 500 грн

від 30 соток-більше гектара - договірна

Необхідність дендроплана

дендропланЗнаючи, де буде котлован для ставка, можна заздалегідь зняти верхній родючий шар грунту і вибрати оптимальне місце для його розміщення. Причому посадки будуть не випадковими, а складеними з рослин, які добре приживаються на ділянці. Дизайн саду, нарешті, дозволить легше оцінити вартість озеленення. В ідеалі документація створюється паралельно з дизайном будинку, тому що деякі його елементи, наприклад тераса, можна спроектувати так, щоб вони ідеально вписувалися в навколишнє середовище. На жаль, реальність така, що більшість інвесторів спочатку зосереджуються на самому будівництві, а вже потім по можливості вкладаються в сад.

Варто пам'ятати, що послідовність робіт при облаштуванні саду надзвичайно важлива. Завдяки розстановці певних етапів облаштування домашнього простору буде плавним і набагато більш ефектним. Наприклад, установка електричної системи повинна проводитися до установки системи зрошення або посадки рослин. Завдяки цьому ви уникнете виправлень, які можуть негативно вплинути на зовнішній вигляд ділянки або рельєф.

При роботі з приватними територіями дендроплан потрібен для більш точного, правильного ландшафтного проектування. Найкраще звернутися до фахівців з оформлення ділянки.

Складання дендроплана

На першому етапі складання дендрологічного плану ділянки виконують креслення ділянки. На ньому вказують межі ділянки, розташованих на ній будівель, лінії прокладки комунікацій. Далі наносять існуючі дерева, чагарники.

Спочатку плануються дерева, розташування яких повинно враховувати покриття, створюючи тінь і впливаючи на загальний дизайн. Потім йдуть великі кущі, які при правильному угрупованню забезпечують тінь і захист від вітру або сторонніх очей. Коли ця «рамка» готова, ми додаємо дрібніші, що заповнюють насадження більш дрібних чагарників, кущів і трав'янистих рослин, не забуваючи про однорічних і контейнерні рослини.

розробка дендропланаЗанадто складна схема посадки часто є ускладненням багатьох садів. Загальне правило дендроплана - створювати компактні групи, які розставляють чіткі акценти, варто дивитися і імітувати природу, яка спонтанно створює прекрасні композиції рослин. Краса посадки в саду зазвичай полягає в гармонії поєднання високих і низьких елементів, видів з жорсткими і прямостоячими пагонами з розгортаються в сторони рослин, рослин компактного, густого зростання і рослин з рихлим і ніжним зростанням, з трав'янистими листям, вузькими з широкі й округлі, і , нарешті, світло-і темно-зелені і інші кольори, і відтінки. Наша композиція не може бути занадто однорідною, адже природа не знає одноманітності і постійно дивує нас своєю різноманітністю. Уникайте садити рослини групами рівного розміру, строго відповідно до їх висотою, низькими спереду і високими ззаду. Швидше, ми прагнемо створити динамічний образ, досить вільний і вільний, щоб можна було виділити декоративні особливості кожного жанру. Все це повинно створювати враження природного розташування, з насадженнями, які мають якийсь «центр ваги», навколо якого згруповані інші елементи композиції.

Крім розробки дендроплана облаштування простору, обов'язково продумайте стиль, в якому ви хочете оформити сад. Це дуже важливо, тому що тільки тоді дизайн буде послідовним і ефективним.

Послуги компанії Єврогазон

дендроплан вартістьЯкщо ви думаєте про практичність, корисність і в той же час простоті і економічності в обслуговуванні, з максимально потребує постійного обслуговування, добре продуманої і добре спроектованої територією навколо вашого будинку - замовте дендроплан ділянки в нашій компанії. Нашими фахівцями попередньо виконується огляд території, якщо потрібно - топографічна зйомка, оцінка існуючих насаджень. Також робиться фото ділянки і його околиць. Після огляду ділянки та збору необхідної інформації (про якість грунту, дренажі дощової води або водопроникності грунту) фахівець підготує попередні пропозиції щодо розвитку у вигляді планів ділянки або візуалізацій.

Коли клієнт погоджує одну з версій, на її основі буде створено технічний проект (за способом виготовлення елементів технічної інфраструктури і малої архітектури), який буде безцінний при реалізації дендроплана.

За бажанням клієнта архітектор може підготувати кошторис витрат на окремі етапи роботи в саду і програму догляду, що дуже зручно при самостійному догляді за рослинами. Авторський нагляд гарантує будівництво саду відповідно до документації. Це правда, що наймання ландшафтного архітектора позбавить нас від проблем, пов'язаних з облаштуванням ділянки.

Поширені запитання

⭐ Чи дійсно мені потрібен дизайн саду?
Звичайно, в дизайні немає необхідності, але він може врятувати нас від багатьох помилок. Точно так же доручення проектування вашого саду недосвідченій людині також може мати жахливі наслідки.
✅ На якому етапі будівництва будинку слід продумати дизайн свого саду?
Замовляти дизайн саду найкраще, коли ви тільки починаєте будівництво будинку.
🌳 Скільки часу займає проект саду?
Час створення проекту залежить від розміру ділянки, ступеня складності території, а також від уподобань і очікувань клієнта.

Термін створення дизайн-концепції - 5-10 робочих днів. Потім концепція модифікується відповідно до очікувань інвестора та після внесення коригувань створюється проект, виконання якого займає наступні 10 робочих днів.

Наші роботи