Газон з мятлика

Для багатьох власників газонів в Україні мятлик Канадський є синонімом ідеального газону. Коли для газонної траві з мятлика роблять хороші умови вирощування і належний догляд, ця трава виробляє щільний, пишний, довговічний газон, який відповідає своїй репутації. Однак мятлик Канадський не робить це сам по собі. Ця трава вимагає високого рівня обслуговування, щоб мати гарний вигляд, але результати можуть коштувати цього. Залежно від регіону вирощування трави і ваших цілей по догляду за газоном, мятлик Канадський може бути ідеальним вибором для вас. Безліч компаній вирощують його для того що б виробляти рулонний газон. Більш зручний для кінцевого споживача, клієнт відразу отримує готовий газон.

  Газон из мятлика. Рулонный газон

Характеристики мятліка Канада

Холодна сезонна газонна трава Підходить для всіх газонів на території України відмінна зимостійкість Деякі сорти чутливі до спеки і посухи Насичений темно-зелений відтінок Деякі сорти уразливі до навантажень Рулонний газон з мятлика швидко приживається

Мятлик Канадський

Мятлик луговий це універсальна, широко використовувана трава родом з Європи та Північної Азії. Її перше використання було для пасовиська. Але зараз її в основному використовують в якості газонної трави, газонної трави в рулонах (рулонний газон для продажу).

Мятлик луговий - це багаторічна газонна трава для прохолодного клімату. Це означає, що він найбільш активно росте в прохолодні сезони осені і весни. Газон з мятлика маэ найбільшу морозостійкістю серед всіх звичайних газонних трав для холодного сезону. Він найкраще підходить для нашого клімату, де помірно тепле літо і холодна зима, це відповідають його природним перевагам і циклу зростання.

У порівнянні з високорослої овсяницей традиційні сорти Канадського мятліка мають відносно дрібні коріння, що, як правило, призводить до зниження стійкості до спеки і посухи. Це обмежує використання в посушливих регіонах. Проте, шанувальники газонної трави з мятлика в більш теплих районах теж використовують цю траву. При рясному поливі вона прекрасно росте і радує око.

Ще трохи про мятлик Канадський

Канадський мятлик легко вирощується насінням, але проростає повільніше, ніж деякі інші трави для холодного сезону. Наприклад, швидко зростаючий багаторічний райграс проростає в одну третину від часу мятліка. На відміну від трав, що утворюють гроно, таких як висока костриця і райграс, мятлик Канадський э дернової травою яка сама розростаэться. Після посадки, він легко поширюється через підземні стебла (відомі як кореневища), утворюючи щільний, густий газон. Ця агресивна звичка зростання дає Канадському мятлику можливість швидко відновлюватися після пошкоджень. Часто використовується для виробництва рулонного газону.

  Мятлик луговой, Семена

Частиною чарівності здорового газону з мятлика Канада є його насичений смарагдовий або синьо-зелений колір. Додайте до цього його середню або тонку текстуру, і газон з мятлика одночасно красивий і зручний для босих ніг. Як і у випадку з іншими травами для холодного сезону, зростання тонконога в Канада значно сповільнюється в спекотні літні місяці. Під час сильної спеки або тривалої посухи трава не діятиме. Проте, він швидко відновлюється при зрошенні і повернення до нормальних умов.

Газон з канадського мятліка прагне повне сонце, але деякі сорти добре ростуть в злегка затінених місцях. Подивіться на інші трав'яні суміші, різних відтінків, сумішей для сонця і тіні, і ви побачите, що сорти мятлика Канадського змішані з іншими травами для холодного сезону. Швидко зеленіючий багаторічний райграс доповнюють сильні сторони мятліка Канада, створюючи універсальні, густі, прохолодні газони. Міцний мятлик також є регулярним компонентом насіннєвих сумішей для спортивних майданчиків.

Догляд за газоном з мятлика

З мятликом Канада і іншими газонними травами холодного сезону найкращий час для посадки насіння і догляду за газонами - рання осінь, коли піки зростання мятлика. Залежно від практики косіння і догляду ваш газон з мятлика може потребувати прополюванні щороку або два.

Мудре управління поливом необхідно для газонів Канада. Глибока, ретельна іригація допомагає стимулювати глибокий зростання коренів, а невеликий частий полив перешкоджає його зростанню. У звичайну погоду газону з мятлика потрібно не менше 2 см води в тиждень від поливу або опадів. У теплу погоду і в перехідній зоні може знадобитися 5 см або більше в тиждень. Зазвичай дрібні коріння традиційних сортів мятлика вимагають більше води, ніж костриця або більшість побратимів для теплого сезону. Але, високоякісні, що заощаджують воду насіння, такі як Jacklin seed, можуть підвищити стійкість вашого газону. Ця спеціально розроблена суміш сортів мятлика забезпечує розкішний газон, вимагаючи на 30 відсотків менше води, ніж звичайні насіння трави.

  Рулонный газон, производство

Рулонний газон з мятлика від компанії Єврогазон

Мятлик луговий є одним з кращих, преміум сортів трави для рулонного газону. Саме тому компанія "Єврогазон" використовує мятлик Канадських сортів для виробництва рулонного газону на своїх полях. Яскравий темно-зелений колір стійкість до погодних умов по праву роблять його кращим вибором для заміського будинку, дачі, спортивного майданчика. Рулонний газон з мятлика робить ділянку більш комфортною для життя, в спекотні дні він немов поглинає вплив сонця і очищає повітря, робить ландшафт неповторним і радує око. Важливо, ціна ділянки з хорошим газоном істотно зростає.

Рулонний газон з мятлика під ключ

Самостійно створити якісний газон є досить не простим завданням і марною тратою часу і грошей. Досвідчені фахівці компанії "Єврогазон" допоможуть зробити всі роботи "під ключ" швидко і якісно, ​​без зайвих клопотів. Створення Ландшафтного проекту, підготовка дерну, укладання рулонного газону, проектування та монтаж систем автоматичного поливу - всі ці роботи і навіть більше виконають наші фахівці.

Власні поля для рулонного газону в Київській області

Компанія "єврогазон" є виробником рулонних газонів і продає тільки власне вирощений газон високої якості Канадських сортів трави. Поля знаходяться в Київській області і ми повністю відповідаємо за якість нашої продукції. Газонна трава в рулонах від компанії Єврогазон кращий вибір для Вас!