Купити тую

У компанії "Єврогазон" Ви можете купити саджанці туї від виробника для заміського будинку, створення ландшафтного дизайну або живоплоту.

Ціни на туї

 
Найменування товаруЦіна, грн
1)Туя західна "Брабант" 120/140420
2)Туя західна "Брабант" 140/160580
3)Туя західна "Брабант" 160/180780
4)Туя західна "Смарагд" 100/120430
5)Туя західна "Смарагд" 120/140520
6)Туя західна "Смарагд" 120/140670
7)Туя західна "Смарагд" 120/140850

Швидкозростаючі Туї це гігантські зелені дерева

Туя зелений гігант зростає майже всюди, це дуже витривала рослина. По всій території України тую висаджують для створення живоплоту, для ландшафтного дизайну. Рослина прекрасно виглядає і створює прекрасну атмосферу і затишок на вашій ділянці.

Туя  

Зелені гіганти переносять широкий спектр грунтів, включаючи піщані, вологі ділянки і важкі глинисті грунти, які зазвичай є погано дреновані. При посадці туї у вологому зоні пропонується, щоб верх кореневого кульки був розташований приблизно на пару сантиметрів або близько того вище існуючого рівня грунту. Туя практично не вимагає догляду і захисту від захворювань. Єдине чого вимагає туя це стрижка живоплоту після декількох років зростання, якщо потрібно утримання її на певній висоті. Мало які дерева можуть змагатися за швидкістю зростання з саджанцями туї Смарагд, Брабант.

туя смарагд, саженец

На відміну від деяких вічнозелених рослин, туя смарагд і Брабант, має мало проблем з шкідниками і хворобами. Зелені гіганти є одними з найбільш стійких до шкідників рослин для створення живоплоту, створення затишної атмосфери. Якщо у вас були проблеми з іншими саджанцями на вашому дворі, туя стане відмінною заміною. Гладка, ніжна, темно-зелене листя при подрібненні дає приємний солодкий аромат. Який сенс садити красиве дерево, якщо щозими доводиться покривати його мішковиною або сіткою? Туя смарагд і Брабант прекрасно справляється без цих потворних захистів.

Завдяки простоті догляду та обслуговування туя є ідеальним вибором для будь-якого домовласника, якому потрібно швидкозростаюче вічнозелене дерево в формі піраміди. Тую смарагд і Брабант можна використовувати не тільки в якості живої огорожі і для усамітнення, а й робити жирний фокус і акценти при створенні ландшафтного дизайну завдяки темно-зеленому забарвленню листя.

Як використовувати тую для створення приватної та затишної обстановки.

Великі зелені дерева туї створюють відмінну вітрову захист, витримуючи найсильніші з зимових вітрів, завдяки своїй масивній кореневій системі. Вітрозахисний живопліт - це ідеальний спосіб зменшити ваші рахунки за опалення в зимовий час, блокуючи холодні вітри, які проникають в будинок і охолоджують його. Вони також можуть бути використані для блокування низько призахідного сонця вечорами.

  Саженец туи

При створенні захисту від вітру або приватного життя важливо знати, як далеко один від одного можна розмістити рослини. Дерева туї можуть бути посаджені на відстані 2 метри один від одного і на відстані 3 - 3.5 метра в залежності від того як скоро ви хочете створити захист. Посадивши їх ближче один до одного, ви швидше досягнете мети. Ще, хороший спосіб створення затишної атмосфери, який також може виступати в якості звукового буфера - це розміщення в шаховому порядку. Ви садите один ряд дерев а потім садите інший ряд на відстані 2 метрів перед першим рядом, заповнюючи проміжки між рослинами. Цей метод створює миттєву конфіденційність і фактично видалить небажані звуки.

Купити тую смарагд.

Туя Смарагд - Смарагдово-зелений, більш відомий як білий кедр, отримав свою назву завдяки тому, що в міру дозрівання він набуває більш темний відтінок зеленого. Цей вид туї добре працює як екран, так як вони можуть рости до 10 метрів у висоту. Екран з білого кедра навіть не вимагає обрізки, так як рослина природним чином набуває характерну пірамідальну форму.

Хоча вони можуть процвітати в будь-який навколишньому середовищу, білі кедри найкраще живуть в болотистих областях. Так само, як і у американських, туя смарагд взимку стає жовтуватою. Купивши тую смарагд Ваш дизайн буде виглядати дорого і красиво.

  Туя брабант

Туя голден глоб.

Гарний, яскраво-золотисто-жовтий колір листя покриває цей густий кулястий чагарник і витримує повне перебування на сонці без сонячних опіків. Процвітає в регіонах з високою вологістю. Добре працює як на живоплоту, так і в фундаментних посадках. Використовується в поєднанні з темно-зеленими чагарниками для приємного контрасту. Купити тую голден і інші саджанці Ви можете в компанії "єврогазон". У нас є все для озеленення вашої ділянки!

  можжевельник обыкновенный