З Ранньої весни потрібно провести скарифікацію та вичісування газону, після чого рекомендуємо внести або мінеральні добрива або стимулятор росту. (1- кг Карбоміду на 1 сотку газону, або 2 кг аміачної селітри на 1 сотку- МІСЯЧНА НОРМА!!!).

Також весною рекомендується внести фунгіцид від грибкових та інших захворювань. (Амістар, Максим,Хорус 150 млл розрахунку на 10 соток)

Щомісяця слідкуємо за регулярною стрижкою газону щоб уникати підпрівання та після стрижки вносимо мінеральні добрива ( 1-кг Карбоміду на 1 сотку газону, Або 2 кг аміачної селітри на 1 сотку- МІСЯЧНА НОРМА!!!)

У випадку коли в літній період на Вашому газоні з’являються бур’яни, рекомендуємо застосовувати ручну прополку або гербіциди. (25-30 млл. Діален супер на 10 л. води, також якщо з’явився пирій чи мишій 25-30 млл. Пума супер на 10 л води. Дані препарати можливо змішувати з нормою 25мл\25 мл на 10 л води цього Вам вистачить для обробки до 5 сот. газону).

На осінь починаючи з 1 вересня іде зміна температури що може призвести до захворювання Вашого газону такими хворобами як «іржа» «плісінь» і інш. Рекомендуємо внести 150 млл фунгіцидцу з розрахунку на 10 соток газону (Амістар, Максим, Хорус). Рекомендуємо внесення хоча б 2 рази через 21 день від першого внесення.

На осінь потрібно перейти на інші мінеральні добрива в складі яких також є калій та фосфор. (Нітрамофоска 3 Кг на 1 сотку газону МІСЯЧНА НОРМА).

Хай Ваш газон завжди буде здоровий та радує погляд!

З Вами Ваш ЕВРОГАЗОН!